Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tohle se strašně moc těším!
  • No, to mi vyjde dva dni před maturitou, yupíjaj. Ale nevypadá to moc strašidelně, nejspíše to budou jen lekačky a Amnesia style ---> ohrané, nudné, viděl, zažil, prožil a hlavně přežil.
  • u filmů mi to tolik nevadí, ale když se mám ve hře rozhodnout mezi "prozkoumat strašidelnou podzemní laboratoř" a "vzít nohy na ramena a zdrhnout pryč", tak bych si zvolil možnost B, kterou ale hra překvapivě nenabízí.. *1*
  • Jak to, že novinky o hororových hrách píše zrovna někdo, kdo hororový hry vůbec nehraje, protože z (v) nich má totálně nahnáno? *2*
  • mě na těchhle hrách vždycky štvě jak jsou nelogické, kdybych já byl někde v lesích a vyskočil na mě zombík/mutant/duch nebo něco podobného, POSLEDNÍ věc co bych udělal je že bych se sám a neozbrojený vydal do místních dolů/laboratoří/psychiatrické léčebny/ponurého starého domu abych tomu přišel na kloub, místo toho bych zdrhal seč by mi nohy stačily a z dostatečné vzdálenosti zavolal mobilem policii/armadů/krotitele duchů - určitě bych se do ničeho nepouštěl sám, a fakt že se za mnou právě zaklapla brána co mi brání vrátit se na příjezdovou cestu by mě rozhodně v tom útěku nezabránil
    • Inquisitor
      No to asi jo, ale tohle je hra. To by asi pak nebyla moc zábava. I když na druhou stranu většina hororů je o tom, že se člověk snaží utéct.
      Nejlepší je: "rozdělíme se"-nebo z toho sklepa jdou ale hrozný zvuky, jdu se tam podívat(každej normální by udělal opak a pelášil by pryč)-běžim po silnici když mě honí auto a kolem je les :D
      • u filmů mi to tolik nevadí, ale když se mám ve hře rozhodnout mezi "prozkoumat strašidelnou podzemní laboratoř" a "vzít nohy na ramena a zdrhnout pryč", tak bych si zvolil možnost B, kterou ale hra překvapivě nenabízí..
  • To vypadá jako pěkná hovadina a grafika pěkně hnusná a zastaralá, hlavně že UE4.
  • Alex81
    OT: ten font nadpisu mi přijde otřesný.
    • Přesně moje první myšlenka... je to uber-humus *9*
      • vždyť je to stejný jako předtim, podle mě to měli překopat mnohem víc, trochu obměnit barvy za něco veselejšího než "20 odstínů šedi" , předělat diskuse a vůbec, tohle je extémně usedlý redesign
        • Je to celkově hodně podobné - spíš facelift než redesign, ale ty nadpisy rozhodně ne... to bije do očí jak sviňa. Snad už jen Comic Sans by byl o půl stupně horší.
    • nevadí mi ani tak velikost písma (dobře se to čte :D) ale ten font a celkové rozvržení vypadá opravdu jak kdybych si zazoomoval stránku a všecky prvky tudíž byly rozházeny :D, jako ale furt lepší než Hrej.cz, ten jejich design je prostě katastrofa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit