Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen v jedné věci nemám jasno. 2015 je rok vydaní nebo se jedná o minimální věkovou hranici, kdy je možno legálně titul hrát? :-D
  • Dneska je plná prd*l her... já jsem naopak za takovéto "interaktivní filmy" velice rád. Člověk furt nemůže jen řádit u stokrát toho samého dokola (mířím tím na CoD, BF, ...). Doteď s radostí vzpomínám, když jsem hrál Fahrenheita - tehdy jsem si tu hru užíval jako žádnou jinou. A nebo hry od TellTale... stejně tak skvělý zážitek. Za mě rozhodně palec nahoru, já se těším. :)
  • Hnisavec
    jooo kde sú tie časy, keď človek musel hodinu myšou brázdiť po obrazovke a klikal na každý pixel v adventúrke, aby sa dostal ďalej a nakoniec zistil, že nezvládol skombinovať banán so samopalom. Pánečku to vám boli kedysi hry, nie ako tieto skoro CGI príbehové patvary. Hellboya na nich kacírov, kto by už len dal prednosť Heavy Rainu pred poctivou oldschool zábavou....
    • kde jsou? ja ti to rekni naprosto presne v rozliseni 320x260 stacilo projet 76.800 pixelu, v rozliseni 1920x1080 by jsi potreboval tou mysi projet 2.0073.600 pixelu*3*
    • Možná je na čase začít žít v současnosti. Tyhle nostalgický nálady vážně nic nezmění a k ničemu nepomůžou. Deal with it *5*
    • Tak zrovna heavy rain mě upřímně zklamal. Hru jsem dohrál kvůli zápletce, ale samotné "hraní" mě moc nebavilo. Beyond jsem už radši ani nezkoušel.
      Mnohem více sem si užil třebas TLOU.
      Hra nemusí být nutně pixel hunting adventura nebo dungen crawler, kde si hrači kreslili tužkou na papír cestu, aby to byla hra a né interaktivní film.
      Ja proti tomu nic nemam, pokud někoho takové "hry" baví, tak proč ne, ale každého tyto QTE interaktivní filmečky nebaví. A bohužél toto se dere do spousty her a to se mnohým logicky nelíbí.
    • aspon raz za cas stebou suhlasim. nechapem co bolo dobre natom pixel huntingu, kombinacie klinec do zastrcky a podobne chujoviny. a este ked niekto zacne spominat na ceske klasiky ako Polda, to uz grcam.
  • kde jsou ty casy,kdyz se hry dokonce i hrali...ted vetsinu casu koukate na ukazku a semtam zmacknete cudlik,dnesnim hracum ocividne staci min a min ke spokojenosti...
    • ucho
      je spousta herních žánrů. vezmi si heavy rain. tahle hra prostě může lidem poskytnout něco, co ostatní hry nedokážou. pokud tě to nezajímá, fajn, nikdo tě to hrát nenutí, ale jaký smysl má shazovat lidi, kteří si tohle rádi zahrají?
      • Souhlasím Heavy Rain mě strašně bavil. Trošku přemýšlím jak to budou řešit pokud nemáte kameru k ps, protože tam byl myslím jeden herní prvek kterej se o to opíral. Uvidíme za plnou cenu si to asi nekoupím, ale preowned nebo za pár měsícu si rozhodně zahraju.
  • Jack1947
    (Ne)interaktivní horor?
    • jj, press x to continue
      • Jack1947
        Hrál si Beyond? *7*
  • Nevypadá to vôbec spatne.., ja skôr nechápem, čo na tom neni spatne :D už len koncept je pre hru úplne mimo, ani nechcem vedieť ako sa tá fadna zhovadilost musí hrať. Asi ako Lucius.
    • Tak na druhu stranu, preco by malo byt nieco zle na interaktivnejsom filme? Jako ked ma clovek rad podobne filmy, tak preco by si nepozrel dalsi, dokonca aj interaktivny?
      • Pretože ti píšem, že to bude totálna kravina, jak aj ten Lucius.
  • Tomuhle se dneska říká hra?
  • Horory zbožňuju (od doby, kdy jsem v 8 letech viděl kompletní sérii Noční můry v Elm Street a v 10 Halloween)... Takže na tohle se hodně těším :-)
  • Me to pripomina Tajemstvi lonskeho leta a nebo Vriskot a nebo tu parodii Desnej Bijak. :-D Ale muze to byt fakt dobry a zabavny, snad bude i PC verze.
    • Je to exkluzivita, takže bohužel ne.
  • trochu mi to připomína saw :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit