Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • reklama před reklamním videm ..nátěr.
    • Paulcz
      To snadno řeší plugin search on youtube
  • trochu mne štve že se mapy delají i v ostatních hrách s ohledem na multiplayer a na kompetetivní výhody, nevýhody a balanc. Proste at to udelají "normálne". V realite se taky nestaví podle toho aby vás z každé pozice mohl nekdo napadnout.
  • na tohle se teším. každopadne si vzpomínám jak tady jeden človek ktery dela do herního manažmentu "argumentoval" že tohle nemá šanci na uspech. myslím že to byl Johnny the Zik
  • Tato hra i kdyby sbírala sebevětší hodnocení, tak prostě "obří pavouky" nemusím..už ve Skyrimu jsem měl záchvaty arachnofobie, teď tam mám mod který je mění na medvědy *1* Ještě mě nevadí když mají třeba kousek lidského těla, nebo jsou třeba různě barevní..podle grafiky tady určitě budou ultra realní, že? viděl to už někdo, já se neodvažuji ten trailer otevřít *1*
    • trailer tam nevidím ale videa v článku jsou "v poradku"
      • to je jedno co tam je, jestli trailer nebo vývojářský deníček, trailer tady byl minule, pro méně chápavé (blbce) to napíšu snad srozumitelněji, jsou v té hře pavouci kopie jako v přírodě nebo třeba mají růžové nožičky a lidskou hlavu děkuji...
        • odpovedel jsem ti na položenou otázku (asi ani sám nevíš na co ses ptal). príšte ji formuluj jasne. Dál se s tebou nebudu bavit když se neumíš chovat slušne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit