Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrá hra pro psychopaty
  • Jack1947
    Vypada to velice dobre, a pila ( mm trochu prichut SAW) i kdyz vim ze to bude zase o skriptech to bude aspon trochu strasidelne. Respkt hodne...

    I kdyz ten zacatek v Dead space kdy na me vybafl poprve Nekromorf ... jo na to asi nezapomenu nikdy *8* , pokud to nejaka hra prebije tim lip. Jasny... ve druhym dile na zacatku to bylo podobny ale 1dead byl proste legendarni klasika uz dneska.

    *3*
  • Mno, ehm... Akoze sorry, ale co sa tyka pripadnych "nechytnych zaberov", myslim si, ze v tomto smere su na tom stale este ovela dalej rozne exploitation filmy, ktore sa snazia zachytit co najvacsiu mieru brutality. Takze ked sa to tak vezme, v tomto smere su pocitacove hry este stale kvazi "o krok pozadu". *12*
    • Jack1947
      Jo ale ten extrem co je v tech zminovanych filmech... no jestli by melo vubec vic hracu zajem.
  • XXHUGOXX
    Fajn, teším sa. Ale to som jediný, komu sa ľúbila Amnesia a Machine for Pigs omnoho viac než Outlast ? *12*
    • Jsem velkej fanoušek Amnesie, příběh Machine of pigs byl bravůrně napsanej, ale to je tak vše. Hratelnost to totálně zakopala a jediný, co mě dotáhlo ke konci je právě děj. Bohužel jsem byl zklamanej :/
  • Takže si musím koupit DLC abych měl kompletní hru, kterou jsem už zaplatil jo? :D
    • Děsný no, koupil sem si Half-Life 1 a abych moh pokračovat v příběhu, musel sem si koupit pak i dvojku. Hrůůza.

      Kopletní hru máš Outlast, nikde se nic nepíše, že neni kompletní. To, že se hra rozšiřuje neznamená, že sis koupil nějakou osekanou hru...
      • "příběh uzavře dlc" .... ehm ?????
        • GlaDOS
          Když příběh uzavře druhý díl hry, tak si pro ucelený příběh taky musíš koupit ten druhý díl. Kde je rozdíl? Kromě toho mi Outlast přišel vysvětlen až až. Na béčkovém hororu toho ani moc není.
          • Jack1947
            Spis ho tak nejak "usekli" a at se s tim hraci vyporadaji sami a po svem ( celkove ten konec byl takovej divnej a hranicil uz se scifárnou nez survivalem).
            • Takhle prostě mnohdy hry končej, dost často právě i filmové horrory.
        • Hraní si se slovíčky. Záleží na interpretaci výrazu DLC.
          • a na interpretaci výrazu příběh
  • Pete.palis
    Nechutných záběrů??..já viděl jen bublajicí gulášek na plotně *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit