Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak po prvé čtu komentáře a dobře za ně. Po náročné 30h šichtě na webu a teď najdu novej seriál další typy na hry " survival miluju "

    Lidi díky :)
  • jan.pospisil.35
    řekl bych že zombíci se používaj proto že je to idealní protivník. zombíky najdete ve všech žánrechtakže sou flexibilní. bývá jich hodně takže má hrdina pořád do čeho mlátit (střílet). nejsou moc inteligentní takže scénáristovi nebo programátorovi nedají moc páce. a hlavně zombíka nebude nikdo litovat spíše naopak takže ho může hrdina drtit v lisu, šmelcovat bejzbolkou, čtvrtit motorovkou, rozstřílet brokovnicí a dělat mu spoustu dalších ošklivejch věcí který by u jinejch nepřátel tak dobře neprošli. jsou to prostě takový pohyblivý terče který můžete zozšmelcovat na tisíc způsobů.
  • TheGGG
    návštěva některých diskuzí mi hodně připomíná zombie apokalypsu
  • Nebejt zombies, nezažil bych tolik krásných nocí plánováním co kdyby...Díky nim vlastně znám dost Plzeňských míst kam by směřovala moje noha po vypuknutí *6*
    • Při spojení zombie a Plzně se mi automatick vždy vybaví Kulhánkova Cesta krve..
      • Souhlas a já bych nebyl vůbec proti, při vypuknutí mrtvácké invaze by to tu hezky zase zezelenalo
  • Je to takova vdecna modni vlna. *1*
    Za vypatlany mozek zombiku se vyvojari snazi schovat spatnou umelou inteligenci a blby animace. *4*
    • No ono hlavně 1 osoba proti 100 stejně inteligentních nemá šanci, ale 1 inteligentní osoba proti 100 bezmozkům šanci má a nemusí nutně působit jako Rambo. Proto je to tak oblíbený nepřítel, protože jich hráč může ve hrě zabít stovky a stále to vypadá věrohodně.
  • všichni se začněte koukat na seriál In The Flesh, tam jsou zombíci, jaký jste ještě neviděli... (a to je skvělý :)
    • Člověče, díky za parádní tip.
    • Diky za tip, ani jsem nevedel, ze uz to vyslo.
  • Fakt škoda, že dlouho nebyla nějaká hra se zombie :-D
  • Deever
    Zombie hry jsou prostě žánr a ta páně Poláčkova posa mi přijde poněkud přehnaná. Jak zaznělo níže, je to prostě druh nepřítele. Je trapné, že ve fantasy jsou skřeti, orkové či podobně nazývaná havěť? Že ve sci-fi jsou různé rasy mimozemšťanů (chytří, hubení a fyzicky slabí a pak hloupí, velcí a silní)?

    Jo a ještě poznámka: naprostá zdrcující většina zombies má mozek, často je to právě jediná část těla, jejímž zničením je najisto vyřadíte. Tudíž žádní bezmozci!
    • sleepless
      Své důvody pro neustálé stěžování si jsem rozepsal kolegovi níže. Nicméně, nejde o to, že je zombík zombíkem, jde o to, jak je tento druh havěti momentálně nadužíván v řadě spíše nedobrých her. Označení "bezmozek" bylo použito ve smyslu - jedná pudově, nepřemýšlí. Ale připomínku beru, protože máš samozřejmě pravdu :)
      • Ale to není pravda, že jednají pudově a nepřemýšlí. Se koukněte na film Země mrtvých.
        • To je jeden film z milionu :)
  • prosím prosím ať je to survival...boj o každej metr a přežitou noc...realné hrozby i mimo stranu zombíků...pweaaaaaaaaaseeee
  • Stormangels
    Opravdu se mi tato hra nezdá :-( Podle mě to nebude nic moc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit