Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se jmenuje ta FPS kostkárna , kde lze tvořit i vlastní vozidla ?
    • Robocraft? Blockade? StarMade?
  • "Něčím konstruktivním :)" ..... Rofl kostky jsem skládal už jako batole , ale nic moc konstruktivního na tom ,že si vybájím svět kdesi na serveru bohužel stále neshledávám ....
    • Jack1947
      Když něco konstruktivního tak jedině československý merkur... oh wait. To ale nejsou kostky. *3*
  • Ako zabava to moze byt fajn, teda hlavne ked ich to bavy modelovat kocku po kocke. Ale z hladiska prakticnosti a vyuzitelnosti casu mi to pride fakt trocha uhodene, pretoze rychlejsie by bolo v nejakom 3d modeleri vymodelovat aspon zaklad krajny, kostru hradu atd. Exportnut to do Minecraftu a tam uz potom "manualne" doladit detaily, nez takto od zakladu to vsetko staviat.
  • A je to vůbec k něčemu ? *3*
    • Nefetujou, nechlastaj, nekradou, hrajou si. Alespon pro ne rodice nemusej chodit na bengarnu...
    • Je tvůj příspěvek k něčemu? Prostě si hrají...
  • Spíše nejřidší průjem... *11*
  • Stavět modely teda není konstruktivní a minecraft je? Nebo jak jinak mám chápat ten úvod?
    • Paulcz
      úvod se nezdařil :)
  • Corvus
    Nelíbí se mi to. Má to divný tvary.
  • Budí ve mě asi tolik respektu, jako LEGO sousedovic kluka.
  • Jack1947
    Minecraft, as much as you hate...

    Nevím neměl jsem potřeba se jít, útápět do kostiček a stavět si vlastní světy bojovat s ostatmními podobně naručenými jedinci, které to hrozně baví. Taky jsem ale nikdy neměl potřebu provádět nějaký hejting, trolling na majnkraft. Vlastně mi to bylo ještě volnější než guma u trenek nějakého zapšklého staříka v středním stádiu impotence.

    I tak musím se vyjádřit, jak totak býcvá a pochválit hezkou i když zbytečnou práci... jasný postavit něco dá zabrat no. Stále nemám chut si jít něco do majnkráftu stavět... vlastně abych navázal na nadpis článku budí to tak akorát vem mně to že takováhle hra to dotáhla tak daleko. Časem předežene ty doty , Lolka a umístí se na a olympiiádě ve stavění. Tak to je tak asi všechno. Doufám že místní gumy zvlhly zlostí , a přiletí mi í mínuska. Protože o to tady jde hlavně ne... tak proč se snažit. *4*
    • Zkrátka není na světě věc, která by se zalíbila všem. Ani Minecraft není pro každého.

      Můj pohled: Ta hra není jen virtuální lego o stavění kostiček. Moje první kroky v singleplayeru patří mezi moje nejsilnější herní zážitky vůbec. Ten svět dokáže člověka úplně pohltit, ale je třeba přistoupit na to, že je to "hravá" hra. Člověk asi potřebuje podobně jako za starých časů zapojit svou fantazii a představivost. Když na mě pak zpoza rohu vybafnul hranatý kostlivec, leknul jsem se stejně jako v nějaké fotorealistické 3D střílečce. A u multiplayeru jsem se zase hodně zasmál.

      Pro mě je Minecraft krystalickým ztělesněním toho, co by počítačové hry měly být. Ale je to jen můj názor.
      • Co je názor proti Jackově pravdě? Ten kluk je borec nekaž mu to. Za mě -
    • Tak já budu hustej jako ty a dám ti +
      • se pridam, tenhle borec si zaslouzi jenom plusy
  • JezboX
    Nevim jestli bych oznacil spoustu casu utopenyho ve hre jako neco konstruktivniho. To uz bych radeji od rana do noci v hospode prohanel opacny pohlavi a pri tom stavel modely *5*
    • nejen pohlaví
    • Joo, to by bylo úžasně konstruktivní... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit