Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte někdo jak je to s bojovými styly? Pamatuju před vydáním Rockstar sliboval možnost učit se různé bojové styly jako v San Andreas ale co jsem zatím viděl tak fighty jsou pořád stejné a nudné. Přitom bitkám jsem věnoval hodně času v GTA IV a není lepší pocit když knockoutujete frajírka tak, že přepadne přes zábradlí a spadne na chodník z 5 metrů.
    • no rozhodně nečekej nějakýho Ip mana, v GTA V se všichni perou jak opilí bezď*ci. Proto jsem to radši využíval co nejmíň a radši střílel.
  • Jack1947
    Už mně to, celkem otravuje všude vánoce a vánoční tématika se nesmí vyhnout ani GTA co na tom že v LA nikdy nesněží a sněžit nebude... wait u nás vlastně také ne. *7*
    • přesně tak, myslím že bys měl ukradnout vánoce
      • Jack1947
        Moc koukáš na Grinche...
    • Uz aby bylo nejaky nudny datum jako treba 28 ledna :D Taky mi to uz leze krkem :)
      • Jack1947
        Neblázni, mám po vánocích zkouškové a tak sem rád že mám klid. Speaking which... dopařím hry co jsem hrát nemohl - Wolfa, Rising atp. *4*

        Mne jen vadí že cpou vánoce všude už je to trapné a do GTA se to už vůbec nehodí... pak kalamity a bůhvícvo ještě tam nebude lol. Každá online hra ted řeší vánoce atp... dost na tom že mně to čeká ještě ve středu a pak u babičky (oba dědy mám už po smrti) atp... prostě po vánocích se budou řešit jiné dny Zzz nůůda.
  • Hlavně nezapomeňte rychle nakoupit ve zdejším e-shopu, jinak vám zrušíme diskusi. A za co nejvyšší ceny, jinak obchodníci pojdou hlady, chytráci *12*
    • Urcite zaplatim za neco co jeste dlouho nedostanu a bude buhvi kdy.
      Urcite na tom prvnim a nejdrazsim miste co najdu.
      Urcite proto, ze mi to nakeca marketingovy clanek.
      A urcite budu platit za neco co bude do tydne na torrentu.
      Lol. *7*
      • to je teda parada, fastisti z games to tu zase promazali takze tady vypadam jak totalni magor co se bavi sam se sebou.

        mor na vas! opravdu uz!
      • Nevim co je vic pateticky, jeslti to ze ti nezbyde kapesny na hry a nebo to ze se chlubis tim ze krades..... kazdopadne hodne stesti, lidi jako ty ho v zivote budou potrebovat
        • Nejvic pateticky je, ze je nekdo demagog a nebo jeste lip, nalhava sam sobe. Warez nikdy nebyl kradez a ani byt nemuze. A nikdy jsem nikomu nic neukradl. Za prani stesti diky, doufam ze pak bude chybet nejakymu assholovi, co se snazi lhat. *3*
          • Mas pravdu neni to uplne kradez, je to kopie. Nech me to reformulovat -> "a nebo to ze se chlubis tim ze pachas copyright infringement".
            • No ocividne zajima minimalne tebe, kdyz na nej reagujes.

              @Zoidy - kdyz ona je to docela sranda poznat lidi z jinych inteligencnich skupin :D
  • Až se budete 25. ledna vracet k dárkům, které jste dostali předešlý večer v reálu,

    WTF ?
    • TO budou asi pravoslavny Vanoce nebo jak jim rikaj :)
  • http://9gag.com/gag/a7KGAg2?sc=nsfw
  • Mato1987
    Kvalitka už len mesiac a zahrajem si to znova :D
  • No a kdo ma PC tak se muze jit koulovat v realu.... treba blatem nebo tak neco.
    • chcelo by to nejaku zmenu uz konecne.

      naco to rozdelovat.

      Microsoft by mohol spravit proste xbox. pc a konzolu v jednom.

      prepinal by som sa medzi desktop prostredim a xbox prostredim. Vsetko by to malu hlavu a patu, herna cast oddelena od tej produktivnej. Neboli by ikonky hier rozhadzane po ploche spolu s inym softwarom.
      Nerozdelovalo by sa GTA V pre pc a pre xbox. Bola by len jedna verzia xbox games. Automaticky by detekovala hra ci mam pripojenu mys alebo joystick.

      velmi rad by som si take nieco kupil, ale po samotnom xboxe netuzim.
      • A ved preco si nekupis PC a k nemu gamepad??
        • To je jako namzat si chleba Nutelou a hovnem přičemž gamepad je to hOvn *8*
        • tak prave z toho dovodu ze aj keby som pripojil na pc gamepad. Hru ktoru na pc nevysla by som tazko ovladal tym gamepadom. V tomto pripade GTA V, je ich hodne.

          Jednoducho by bolo viac xboxov v roznych konfiguraciach a cenach. Vyrabali by ich kludne aj terajsi vyrobcovia pocitacovych zostav.

          proste mam doma hernu masinu, a v obchode najdem ci rts strategiu, dota 2 alebo assasin creed, tekken apod. Jednoducho by sa to zlucilo do jedneho zariadenia.

          ale kvoli predajom by asi taky napad nepresiel
    • ikdybych mel PS4 stejne bych to nezapnul tech 20fps by mi cely zazitek zkazilo, to si radsi celej rok pockam a uziju si to v OPRAVDOVE nextgen verzi! *3*
      • 20 fps bych ještě překousl ale ta frustrace z ovladače, kdy je naprosto nemožné řídit auto a přitom úspěšně mířit a střílet.
      • ja souhlasim, odolavam uz pres rok :/
    • tady ted chumeli jak prase takze majitele PC kdo chcete muzete se prijet koulovat do Pece a dejte vedet se pridam :D
      • jeste doplnim ze nepadaj z nebe bedny a miny s raketometem si musite vzit sebou neni tu ammunation :D
        • Kdo si bez miny hod kamenem.
  • Sr_Lobo
    Nejlepsi vanocni darek je ted v jedinecny fps multiplayerovce Verdun, kde se odkazujou na udalost zvanou Christmas Truce.
    http://steamcommunity.com/gid/103582791434651974/announcements/detail/201865555897827733
    *1*
  • Krescz
    nebo tohle vsechno muzeme delat v realu jupííí kdo jde decka? *1*
    • To je ta ironie. My už dneska můžeme po sobě házet jen blátem. *15*
    • Maximálně kamenama *9*
      • Náhodou se šutrama je to větší prdel, tam už ti nikdo nebude vyvracet že to dostal :D
  • Nechci být hnidopich, ale v posledním odstavci má být 25. prosince, ne ledna *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit