Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak teda jen doufám, že za takovéto "studie" jim nikdo neplatí.
  • svým způsobem máš pravdu... ale proč 13-letý? Jakože mě je 13 a nějaké hovadiny na fb mě každopádně nebaví - hrju jen HC hry *5* - např.: Hitman, Far Cry, Crysis, IL-2, Mass Effect a sem tam na vyblbnutí třeba AC nebo GTA... (abyste si nemysleli, že za HC hru označuju COD).
    Takže prosím nehažte všechny 13 leté hráče do jednoho kotle - všichni nejsou tupé, americké, konzolové děcka...
    • btw... co mas proti konzolim ? ... *1*
    • Tohle prave neni definice slova Hardcore. Kdo hraje hry, je hrac. Kdo hraje FB hry, je uzivatel. A kdo je v platinovy lize SC2 je HC hrac ( pripadne jine libovolne hry, ktere nejsou jenom o stesti ). Je dost smutny, ze se hrac her oznacuje za HC jenom proto, ze to neni sekretarka nudici se na zivnostenskym urade.
    • sry *1* překlik - to měla být reakce na "plysovej_kaktus"
  • Prestante uz konecne prznit vyznam slova Hardcore. Hardcore hrac neni kazdy 13-lety klucina, co si pusti wowko a klika na mecik. Vymyslete si pro to nejaky jiny slovo, takhle jenom urazite hardcore hrace !!
  • A ja si doted myslel ze hardcore hrac a casual hrac je neco jineho a ne ze hardcore hrac je kazdej kdo hraje AAA tituly vysvetlim dneska vsichni vyrobci her delaji hry pro tazvane casual hrace coz znamena odebiraj slozite rpg prvky ,vybavovani , pomoc pri zamerovani a automaticka regenerace atd . proto aby cilova skupina byla co nejvetsi a co nejvic prodaly kdezto hardcore hraci maji radi vyzvu a a nevadi jim umrit v posledni dobe se tomu snazilo priblizit sony japan se svym demon soul kde primo rekly ze je hra urcena pro hardcore hreace a ted jsem se z clanku dozvedel ze hardcore hrac je kazdej kdo hraje AAA tituly :-D a myslim ze clanek byl tak puvodne myslen ze hardcore hracu je porad pocetna ksupina ale to translator z clanku asi nevycetl :-D
    • jo tu pomoc pri zamerovani a regeneraci pridavaj pro casual to me uteklo :-)
  • Black_Hand
    ze se jeste divite. staci se podivat na autora. ten uz spachal tolik kixu...naposledy "slzy" u bioshock infinite (uz opraveno), jestli tedy nahodou jeste neco nepribylo. jsem tolerantni (sam pisu pro jeden web), ale vseho s mirou. nemohla by redakce trochu zatlacit na levise at to po sobe cte a at nepouziva google translator a radsi se nekoho zepta?
    • USER47
      Když nějakou novinku píše levis a téma mě aspoň trochu zajímá, obvykle si vyhledám originální článek, ze kterýho to bastlí, abych se vyhnul těm jeho příšernejm výmyslům a blbostem. To jsem udělal i tady a musím přiznat, že jsem nebyl o moc chytřejší. On už ten článek na vg247 je dementní a nicneříkající, takže levis v tom výjimečně prsty nemá...(to nic nemění na tom, že bych to určitě nedával jako novinku, když asi nikdo netuší, co se myslí těma "core" a "digitálníma" hráčema, o kterejch se píše na vg247).
    • levise nám tu nechal JD jako dáreček, abychom na něj nikdy nezapomněli. A to už se mi to málem podařilo! *9*
  • Kolik znáte analogových počítačových her? *1*
    • smejki
      *1*
  • Tučné
    Podtržené
    Kurzíva
    http://www.games.cz
    Přeškrtnutý
    • Mám otázečku:
      Pročpak ten odkaz, který jsem zde napsal za pomocí tagu není interaktivní?
      • bizi
        Proč se registrovat:
        - Vámi vložené odkazy jsou aktivní (klikací)

        nechceme tu linky od robotu (pokud se jim nahodou podari neco vlozit)
        • Aha. Díky :)
          • Né já díky.
  • Digitalni hry? Tfuj ja sjem HARDCORE... hraju jen analogove hry...
  • Co je to za kravskej clanek? Prejdu-li, ze vetsina dnesnich her neni cilena na HC publikum, tak je preci jasny, ze casual hry sou o dost levnejsi, nez 3A tituly, takze za cenu jedny AAA hry mate nekolik casualek, takze jakejkoliv duvod prepocitavat na kusy je zcela mimo. Fakt, ze mate tohle za potrebi postovat?
    laso
    >mfw 18 hours per week = hardcore gamer
  • smejki
    vůbec jsem nepochopil pravý smysl pojmů "digitální" a "hardcore" v téhle aktuálce.
    • bobsh
      Digitální hráč je hráč bez ručiček, přece!
      • smejki
        to už spíš věřím tomu, že digitální=nespojitý, diskrétní
        • Podle nadpisu (vic jsem necetl) je tim myslena asi digitalni distribuce... prenesene tim mysli snad farmville atd, ovsem co je vede k tomu, ze hardcore hraci nepouzivaji digitalni distribuci? Steam, LOL a spousty onlineovek... ja jsem hardcore hrac ale nekoupil jsem si krabici uz roky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit