Přejít na výpis diskuzí

Hráči Falloutu 76 dostanou kolekci původních Falloutů zdarma

11.1.2019 9:54
Šárka Tmějová 8 příspěvků

Pokud patříte k těm, kteří si během loňského roku stihli zahrát Fallout 76 (naší trojkovou recenzi najdete zde), nezoufejte! Za odměnu dostanete Fallout Classic Collection na PC zcela zdarma. Původní Fallouty vás snad zvládnou pohladit na duši a na srdci, i pokud jste z nejnovějšího výtvoru Bethesdy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

Tonoucí se stále topí 😛

• nerozdavaly se prvni dva fallouty uz tak pred 5 lety? Sam je mam a uz nevim jak jsem k nim prisel, ale 10000% jsem je nestahoval

• Ve zmíněných 5 letech dokonce i opakovaně...

• zx_spektrum

Další levné gesto Bethesdy, rozdávat staré hry je nestojí prakticky nic, poplácaj se po zádech a budou mít pocit, že to snad vyžehlí ten fail epických proporcí...

• XorxoxTalarius

A jelikoz si to vetsinou koupili jen ti nejvetsi fandove, tak urcite uz ty hry nemaji doma.

#kravataklogic

• Lukyz

Já bych právě naopak tvrdil, že největší fandové se tohodle ani nedotkli. Ale cílovce, která šla do F76 je nějaké iso RPG u zádele. 

• přesně tohle si myslím. já mam Fallout fakt rád, ale tohle mi připadalo jako děsnej s.h.it už měsíce před vydáním.

• skaven

keby len to, ja hladam aj logiku v tom, ze preco by hraci online coop strielacky chceli hrat ISO rpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit