Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál sem to na ps4 byly fps dropy, žák co to píšete?
  • ale pro zvlášť hektické chvíle je připravena vytáhnout z rukávu dynamické rozlišení. Ve chvíli, kdy by bylo na obrazovce až příliš postav, aktivních schopností, výbuchů a akce vůbec, by šlo za normálních okolností rozlišení dolů. Tak to je fakt HNUS ano máto 60FPS ale chvílema to jede 480x272 rozlišení jak PSP *1* *1* *1*
    • Nějak se s podprůměrným HW nextgen konzolí vypořádat musí, imho lepší řešení, než 30 fps co padaj někam k 20
  • Budoucí recenze:

    10/10

    Adam Homola
  • Ted jsem cetl,na konkurencnim webu zing.cz,ze reditel sony rekl,ze na ps4 pobezi casem skoro vsecky,hry pri 60fps,az se s ps4 vyvojari nauci pracovat.takze je ted jasny,ze zadna ps4k nebude.
    • C-BEAM
      pokud vývojáři přestanou zvyšovat úroveň grafiky tak jeho předpoklad nemá chybu.
    • Sony vyda update, ktery zvedne vykon hw v ps4 asi na trojnasobek.
  • N0isy
    V takové grafice ještě aby ne. *7*
    • To bude asi ten next gen,vypadá to pomalu jak na mobilu *1* *1* *1*
  • No tak ještě aby si to těch 60 neudrželo při "složitosti" grafického zpracování.
  • 60fps? Tak to je fakt pecka - vzhledem k tomu, že Blizzard mívá slušnou optimalizaci a ta grafika není nic extra. *15*
  • dobře se ovládá a drží si 60 snímků za sekundu

    10/10
  • Hrál jsem cokoliv na PC... dobře se to ovládlo i si to drželo 60 snímků za vteřinu
    • http://imgur.com/gallery/tZgThOk
      to mas docela stesti, vetsina lidi takove stesti nema...
      • nejsem PC elitista hraju i na Psku, ale prostě nadpis o 60 fps mě vždycky dokáže rozesmát *1*
  • Kedaro
    Zaslechl jsem cosi o tomto víkendovém stress testu pro všechny, je na tom něco pravdy? Prý je to napsané někde na blogu, ale nic jsem nenašel.
    • Kedaro
      Už jsem to našel, myslel jsem tohle, ale zase je to jen na pozvání. http://eu.battle.net/overwatch/en/blog/20096044/overwatch-beta-test-weekend-april-15-17-12-04-2016
      • Na pozvani? Cetl jsi to vubec?
    • Veskoslav
      Jo. 5. května, pro ty, co mají předobjednané, tak o dva dny dříve:) Tedy aspoň na pc, ale mělo by to být na všech platformách.
    • Marrtor
      Je to tak, nějak začátkem května to je

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit