Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já nevím, viděl jsem několik videí, jedničku i dvojku miluju...ale přijde mi to pořád to samé. Hlavní hrdina mě osobně sympatický není, nevím:( Cole byl prostě Cole.
  • Na tuto hru sa tesim, kedze Seattle - ktory mam nesmierne rad... nech to len nie je uplne blba bezducha akcia...
  • Las Vegas před rekultivací ve FNV. :D
  • TheGGG
    Vypadá to luxusně, hlavní hrdina, samozřejmě po vzoru dnešní doby nesympatický puberťák z tunou "drsných" hlášek, ale budiž. Snad to hru nepoloží tak jak se to podařilo novému "Dantemu" v DMC. Škoda, že nepřišli s nějakou postavou která vypadá a působí trochu drsně a vostře, tydle 15letý cápky fakt nemusím.
    • Ristoro
      Pro mě byl nový Dante o dost lepší, než ten starý.
      • Lawliet
        Jasná trolovina. Nechápu, že reagujete. Nový Dante byl vydařená postava a tento GGG je duševně na úrovni 15ti letého puberťáka, takže nemá co nadávat. Fakt to nechápu, že na takovej sh*t vůbec reagujete.
        • cece radsi budu cist ten jeho sh*t ,ale je k tematu nez ty tvoje pseudo moudra . Navic GGG snad poprve ve sve historii co zde pise ,napsal komentar se kterym musim souhlasit .
    • Ronox
      Mně ve finále sednul ten nový Dante. Byl to hajzl, ale sednul no a ve finále mě to hodně bavilo.
    • Nemusíš a jednoho máš na profilovce...
  • God-of-War
    Už se to blíží:)..
    • Ronox
      Konečně opráším svůj netflix přehrávač :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit