Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no tak to snad ne :D ta holka si potrebuje zasu.... zasoulozit. *5*
  • viděl jsem pár dílů Guildy...ta ženská by se měla opravdu jít léčit :D
  • Malleth
    Další skvělej název Dragon Age: Redemption. Co takhle Revenge, nebo Ressurection aby to bylo ještě větší klišé.
  • ked si to udrzi kvalitu aspon na urovni The Guild ... sem s tym
  • srat cely dragon age , at udelaji serial na baldurs gate nebo icewind dale , to za neco stalo, dragon age je slatanina (pro ty co chtej remtat , ano hral sem DA a prosel to), hezka je akorat grafika. - podkladu na takovy serial maju furu - AD&D a literarni dila nejen R.A.Salvatore-ho.
    • Na tebe a tvoje rozumy jsme všichni čekali...
      • ale ma pravdu, Bioware posledne roky nevidal nic poriadne aj Jade empire bola riadna nuda
        • Tak to jsi asi nehral ME2 a pokud koukas na zpravy tak ME3 je nejocekavanejsi hrou tohodle roku.
          • hral som to kusok ale nebavilo ma to tak isto ani ME ... je to nuda
    • baldurs gate a icewind dale patri pod Forgitten Realms a tuto licenci vlastní Hasbro. Takže by to nebylo vlbec levné...
  • Pokud BioWare ze svojí kapsy nevysolí alespoň 50-100 milionů dolarů, ta kvalita za moc stát nemůže. *11*
  • Felicia Day je hlavne dost dobra spevacka....no neviem, ci by som chcel vidiet nejaky dragon-age muzikal.....osobne vsetky veci co som s nou zatial videl boli liznute muzikalom...teda okrem tych stekov v finale oboch serii dollhouse.
    • Ysquanir
      V Dr. Housovi nezpívala a v The Guild primárně taky ne. ^_^
      • xMort
        Ale v Dr. Horrible's Sing-Along Blog ano a dost (+ je tam NPH a Nathan Fillion). A The Guild má pár music videí, ale na to asi narážíš, tak np.
    • No tak to jsi mně fakt dostal!!! Dragon age muzikál - to by byla ta nejsměšnější věc od natočení Černé zmije a Father Ted (bez dabingu). Už při té představě jsem se smíchy málem po... Doufám však, že se toho raději nedožiju.
      • Felicia je snad zaruka alespon snesitelneho prevedeni, nad kterym se prinejhorsim pousmejem :) takze zadny trágo

        OT: Father Ted do toho, jsem rad, ze nejsem sam, kdo ho zna
  • LTM3
    Co říct než jen: Jsem zvědav!
  • Drom
    pokud to bude 18+ jako hra, tak to bude urcite super :) mozna se z toho nakonec muze vyklubat i cela TV serie. Neco jako Rome nebo Spartacus z prostredi Dragon age by bylo naprosto super.
  • Ysquanir
    Hah, tak to je skvělá zpráva. Felicia Day umí a ke hrám má vztah. Docela by mě zajímalo, kdo budou její parťáci...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit