Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak po vzoru KC fanboy...no jo, samej hater, kterej se nedokaze prenest pres to, ze ta hra je pecka...bugy? No tak, nebudte hejtri...nejaky herni prvek se nelibi? Boze, vy hejtri...doufam, ze az to bude mit slusny prodeje, ze vam praskne cevka...hejtri! Nebyt to ubisoft, hodnotite jinak...vy hejtri...
    • Jack1947
      To děláš schválně nebo ses já nevím blb ? kde je ten hejt ?
      • to seš tak blbej že nevíš kdo je hejter zde https://sk.wikipedia.org/wiki/Hejtovanie a zde https://cs.wikipedia.org/wiki/Hater
  • Co tak znám příběhy her od Ubisoft, tak čekejte, že vám zemře někdo z rodiny.
  • Jack1947
    Další vyvrhel alá FC4 ? noooo to se ani nedivím... přitom kdyby si vzali příklady z minulosti tak těch fanatickejch vůdců sekt bylo hodně a nebyli to redneck blbeččci z buranova... *7*
    • To ti zkreslili masmédia, Jacku.
      Ti vůdci sekt z velkých měst jsou sice "slavnější", ale to je dáno tím, že jsou pod větším dohledem a média z každé maličkosti udělají senzaci.

      Zatímco na venkově se většinou dějí daleko horší věcí, ale nikoho to zas až tak nezajímá. Takže v reálu na venkově se můžou schovávat daleko horší případy, ale jenom o tom prostě veřejnost neví.
      • Jack1947
        Já myslel jen USa co se dělo jinde netuším, prostě jsem zklamán že to nwebude klasickej nudnej rádoby padouch. Tohle tu hru ještě mohlo zachránit.
  • Zacni misiu tym ze si vsetko pooznacujes aby si to videl cez steny potom to chod pozabijat :D Kde sme sa to dostali ...
    • tak si to vypni, ty d*****e
  • Coffin.Corner
    Och, slyším Red Sex od Wessel *14*
  • Po všech těch Far Cry výletech po celém světě se autoři rozhodli poukázat, že ten největší bordel je vlastně v USA. A co se Frantíci loni totálně rozkmotřili s Amíkama, je to více než vhodné zadostiučinění..
    • jestli si myslíš, že největší bordel je v usa, tak toho o světě moc nevíš.
  • Lukass
    Paneboze

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit