Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CoD je rozhodně propadák ale zapíchnout větnamčíka je BOŽÍ
    • cod je blbost ukrutna a tupi nepratele viktor reznov byl hustej ale byl ve skutecnosti v prdeli
  • Kdy se dočkáme recenze na duty calls? :o) Něco tak legendárního by si to zasloužilo.
    Za mě 11 z 10
    Konečně pořádná hra, kterou bych si klidně i koupil.
    PS: Nejlepši demo na jinou hru xD
  • Absolutně nemá chybu *1*
  • Tak nějak mám pocit, že to paroduje i Gears Of War. Jsi důležitý, bla bla bla, zastav je, bla bla bla, jdi tudy, nikam jinam tě nepustíme, bla bla bla, strašně cool hlášky, bla bla bla, bla bla bla...
    • To neparoduje. Epic by přece neparodoval sám sebe. Tohle je jasná parodie na CoD, a fakt povedená
    • Problém je, že tak nějak vypadají vesměs všechny střílečky, kde jsi v roli nějakýho vojáka. *3*
  • Suprová reklama pro jejich novou hru :D A docela pěkně se trefuje do toho klišé, které se táhne poslední roky (CoD, nový Medal of Honor, kampan BC2 atd.) *1*
  • Strašná hovadina na které není nic vtipného.... jde nej marketingový tah v boji o hráče ..... snaží se zesměšnit cod a pak na závěr rubnou trapný trailer na svou vlastní hru který má vyjádřit "Joooo tohle bude mega zábavná řežba .... né taková úzkoprsá hra jako call of duty" *3*
    • ...moje řeč...jestli chtěj ukázat, že je ta jejich hra opravdu lepší, tak ať radši předvedou demo...tohle mi příjde tak, jakože vydaj hru, která je až moc extravagantní a proto se snažej přesvědčit hráče, že přesně takovej odvaz potřebujou...ale formou urážky nejslavnější série her? Mě to teda opravdu nechytlo...
      • Demo už je dávno venku tak si nejdřív o tom něco zjisti. A neni potřeba CoD urážet ono to dělá samo každým dalším tupým dílem.
        • No nevím jestli se CoD samo uráží..... každopádně prodejní čísla i recenze mluví o opaku.... tak si taky o tom nejdřív něco zjisti *3* *3*
          • Nepoučuj o recenzích a prodejních číslech toho vim dost a v dnešní době je hodně naivní argumentovat recenzema když jejich kvalita je hodně nízko. Prodejní čísla ještě nedělají kvalitní hru pokud už máš něco za sebou tak by jsi to mohl vědět. Tak zjišťuj dál zatim toho moc nevíš.
            • A jéje ty jsi asi jeden z těch co si myslí že recenzenti jsou nestraní a nenechají se ovlivnit. Jak by jsi mi taky mohl vzít můj názor který je narozdíl od toho tvého pravdivý. Hele jedna rada sundej si ty růžové brýle a podívej se konečně na svět takový jaký je. Možná zjistíš že recenzenti se rádi nechávají podplácet a neradi píší proti tomu co je zrovna IN. No a hráči to je kapitola sama pro sebe stačí jen zmínit že polovinu trhu tvojí fakani v usa o jejichž vkusu by se dalo úspěšně pochybovat. Tak a co ze sebe vypotíš teď?
            • No tak podle tvé logiky jsou nejspíš všichni recezenti předních herních webů mamlasové a ty miliony lidí co si každý rok kupují nový COD netuší co je to za hru..... každopádně nehodlám ti brát tvůj názor *5* každému se líbí něco jiného
    • No tak si to tak neber a ta hra co tam dali na závěr bude mnohem lepší než nějaké CoD. Vzhledem k tomu co poslední leta CoD předvádí je div že zatim je jen tahle hra co si z toho dělá srandu.
  • Pravej_PipMan
    Ou maj... nejlepší jsou ty ranky a brief na začátku. Palec nahoru za vtip a jemný narážky, Duty Calls je budoucí megahit! Akorát tam nějak zapomněli implementovat házení kudlama *2*
  • Ty žampiony se povedly:). nice find!
  • .
  • Jasně, CoD přece VŮBEC neobsahuje koridorovité úrovně, spoustu mega explozí a pofidérní skripty. Né, vůbec, dík žes na to kápnul!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit