Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja zase nechapu co na tom nechapete v redakci.. Je tam nahore jasne napsano Early Access. A pokud vim, tak hra uz nejakou dobu v nem neni.
    • V Early Accessu není na PC, na Xboxu má hra status Xbox Game Preview.
    • V Číně mají tuším PUBG i na androida, takže Other platforms může znamenat Xbox + Android.
  • Presne naopak - je z toho videt, ze s tim nechteji delat vubec nic. Milion je hrozive cislo a ban nic nevyresi, protoze dotycny si jen koupi novou kopii s dokonalejsim cheatem, coz je pro tvurce samozrejme zisk navic, ktery by se bez cheateru negeneroval, protoze normalni hrac si druhou kopii nekoupi.
  • Hlavne se meli pochlubit, ze jenom za leden bylo zabanovano v PUBG pres 1 milion cheateru ... to mluvi za vse.
    • Tak za mě je to pozitivní číslo, protože je alespoň vidět, že s tím něco dělají a není jim to jedno. A jinak naprosto souhlasím se SeeJay.
    • Jzs co pořád brečíte ohledně cheaterů, byly všude, jsou a budou v každé hře. Co má říkat blizzard a jejich overwatch? Jednomu tvůrci cheatů z Německa dali pokutu ale ty cheaty smí prodávat dál. CS:GO jich má taky plno, tak proč napadat jednu hru, kvůli kidum co neumí hrát a musí hackovat?
      • v CSku i OW mam nahrano dost a nikde jsem nepotkal tolik cheateru jako tady. Je hezky, ze to banujou, ale to uz ti zkazenou hru nevrati. Kazdopadne opodstatnenou kritiku cheatingu nebudu narozdil od tebe nikdy povazovat, za "breceni".
        • Tak, nějak. Tahle hra co týče cheatingu dokonce převyšuje, CS 1,6, CS: Source, CS:GO dohromady. Osobně si myslím, že 90% problému s cheatery by se jednoduše vyřešilo tím, kdyby dali region lock na Rusko a Asii resp. Čínu. Ruská rakovina je prostě klasika online her, ať se chovají jako opice na vlastním písečku, a necpou se k civilizaci. Ale nikdy jsem nehrál hru, ale by bylo tolik votravných Číňanů, že by to mohl sponzorovat Zeman. Ale tohle autoři nikdy neudělají protože $$.
          • Jack1947
            Nojo tak tam budou Rusáci větší zlo vystřídá stejné nebo horší...
            • Jack1947
              Nevím protože je to rakovina a ta se všude vždycky procpe *12*
            • Jak tam budou Rusáci, když jsem psal region lock na Rusko?
  • Je to arkada, ale v dobrém slova smyslu. Navíc má autentický gunplay a ne jak některé modern military shooter (BF, COD, MoH, atd..), co se hrají jak quake po lobotomii.
  • Odulin
    Jack1947: Hele arkáda, simulace, simuláda...to je přece u zadele...kór, když je to tak trochu od všeho. :) Hlavně, že je to zábava...i když mně už z toho začíná pomalu šibat, jak stále ještě nejsem furt první.:)
  • Jack1947
    Tahle hra je hrozná arkáda třeba když už jsme u pánviček tak se tím dá odrážet střely... ale chápu že kdyby to bylo trochu reálné moc populární by to asi ani nebylo.
    • Ty už i něco dokážeš chápat? Pokrok ! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit