Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nojo, aby ne ale ten kdo chce do armády nemusí kvůli tomu hrát hry může tam jít z vlastní vůle s vidinou chladné večeře, všudepřítomného nebezpečí a vysokého honoráře. ( pro rodinu hlavně po smrti)

    Hrál jsem AA tehdy jsem trénink bez pomoci nezmáknul, abych na to pak jednou umřel a nikdy se tam nevrátil. VBS tu simulaci na základě které (české) se připravovali vojáci na boj. Vycházela z ní i původní ARMA.
  • Skoda, ze puvodni Americas Army tak znicili. Jako f2p play to byla vyborna hra a za nejvetsi bonus u ni beru misto tutorialu potrebu splinit potrebny trenink ... to sice zavrelo dvere tem nejvetsim jelitum a nikdy si nemohli hru poradne zahrat, ale uroven pak byla mnohem lepsi nez je tomu hlavne ve f2p hrach dnes.
  • to je nesmysl jen labilni hrac to tak veme ... to je proste clanek ktery se bude nejvic resit :D... P.S. ve hre vam nejde o zivot :D
  • Treba spomenut ze vojna nebola vzdycky len hnus , to az technologicky rozvoj ju dokazal znicit
    • Máš pravdu. Mnohem lepší je se bodat vidlema do hrudi, sekat si hlavy a mlátit se po hlavě palicema. *1*

      Vojna byla vždycky hnus.
    • Válka je hnus už od dob, kdy se lidé mlátili ožvejkanou mamutí kostí *16*
  • Možná už to tady někdo psal, já jsem pro aby se odteďka umíralo a válčilo jen v počítačových hrách.
  • tak ten první obrázek s těma 3 týpkama kolem dveří a okna, tam by stačil jeden terorista na to, aby je zabil všechny tři najednou - pistolí!, takže pokud by tohle mělo sloužit k výcviku v armádě, byli by všichni mrtví dřív, než by zjistili, co udělali špatně :-) Ale to je čistě jen poznámka k tomu úvodnímu obrázku, ne k článku samotnému. Článek tentokrát palec nahoru
    • Tady je někdo velký G. I. Joe *1* *1* *1* *1*
    • Nepochybně máš sám veliké zkušenosti s pohybem u zdi ve válečné zóně, že jo?
      • Ano mám a nepochybně ne jenom z počítačových her. Zajímalo by mě, jak dlouho by jsi přežil, kdyby s es takto skvěle kryl za oknem se závěsem......stačil by jeden aby zabil hned ty dva u okna během jedné sekundy a pokud by stál dál od okna, tak při pokusu toho třetího prakticky o COKOLIV krom granátu by zabil i toho třetího
  • Shania
    Podle mě je každá hra kde můžete zemřít protiválečná.
  • kliknutím na levé tlačítko myši zabijte člověka
  • Tady je to vždy herní diskuze jako na seznamu :). Samý zbytečný předsudky, staré hry byly dokonalé (za komunismu bylo líp) a současná doba je strašná.
  • VaZqeZ_EU
    No-Comment: https://www.youtube.com/watch?v=TkLLP15lfDc ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit