Přejít na výpis diskuzí

Humble Bundle nabízí naditý adventní kalendář s hrami

10.12.2018 18:59
Patrik Hajda 6 příspěvků

Nač vylupovat každý den čokoládu z okýnka, které vždycky zdánlivě chybí, když si můžete přidat novou hru na Steam? Král výhodných balíčků Humble Bundle si i letos připravil adventní kalendář s desítkami her a jejich doplňků. A veškerý výdělek jde jen a pouze na charitu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Hromada odpadků za 35 euro? Děkuji, ale vynechám.

 • radim.zaty

  Já už všechny ty akce a bundly a kdesicosi ignoruju. Frontu her mám dlouhou skoro až do důchodu, furt přibývá, na steamu 300 her, z toho jsem hrál s bidou 100 a dohrál tak 50, k tomu gog, emulátory. Her je jak sracek, kvalitních taky dost, normální člověk to nemůže stíhat hrát.

  • Hlavně byly doby, kdy v těch bundlech byly i normální hry. Teď už se mi hodně dlouho nestalo, že by tam bylo něco vyloženě zajímavého a když, tak už to zajímavé mám a zbytek je odpad. Pokukoval jsem i po humble monthly, ale poslední půlrok bych z toho fakt nehrál asi nic. Zato spolu s bundle star přešli na clickbaity typu sleva "až" 80-90% na obrázku hra co bych chtěl. Pak to člověk rozklikne a zjistí, že těch 80-90% má jedna indie hra, kterou asi nikdo nechce ani zadarmo a hry co byly v náhledu mají přinejlepším 10-30%.

  • souhlasim neda se to hlavne kdyz prictes filmy serialy knihy ... to nestiha ani hikkomuri zavrenej celej den v pokoji xD

   • radim.zaty

    Já naštěstí filmy a seriály téměř ignoruji, u mě jsou to hry, knihy a hudba :)

 • unicz

  Redakce: Není dostupná loď pro E:D, jen skin. E:D má pouze kosmetické věci v InApps.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit