Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohuzel lidska natura uz je takova,ze pokud neco hacknout jde,tak to taky nekdo hackne.
    Ostatne jak uz nekdo rekl, dejte do nejake zapadle jeskyne tlacitko s napisem:" Nemackat, zpusobite konec sveta", tak by se tam za chvili staly rady na jeho zmacknuti.

    Btw DayZ hraju a samozrejme kazdy takovy zasah do hry me nasere (celkem pochopitelne).
    Je pak trochu smutne,ze nekteri zdejsi matadori nedokazou prokazat ani spetku empatie,ale misto toho radeji kritizuji tvrde zneni zdejsiho clanku.

    Imho jeden ze symptomu kolabujiciho demokratickeho zrizeni, kde kdejaky hajzl ma vice prav nez obet a beda pokud o nem napisete neco spatneho! To jste potom za nejvetsi spinu prave vy...
  • "Nicméně nějaký jedinec s malým egem se rozhodl, že nějaká vstřícnost ke komunitě se prostě vyplácet nesmí a tak se rozhodl udělat v modu pěkně, po česku, bordel." ....Tomu říkám "profesionalita". Do prd3l3, nezaujatost autora článku by bodla.
    • ales.smutny
      Pravda, v rámci nezaujatosti napíšu, že k tomu třeba měl dobré důvody, traumata z dětství, šířil poselství... lepší?:)

      Ne, sorry, je to prostě vandal. DayZ nehraju a hrát nebudu, je mi to vlastně jedno, ale tahle absurdní touha chránit i podobný ksindl, aby se jej někdo slůvkem nedotknul je směšně absurdní :)
      • Vůbec nejde o to jestli to je nebo není ksindl. O tom ať si každý udělá představu sám. Článek by měl být informativní. Ne emoční výblitek očividně zarytého fanouška DayZ.
        • ales.smutny
          Nu, pro pomalejší ještě jednou - DayZ nehraju, hrát nebudu a nějak zvlášť mne nerozvášňuje.

          A jinak - bohužel zvykněte si, že prostě články ode mne mají jak faktickou část, kterou nevynechávám a nedeformuji, tak i komentářovou, kam se prostě promítá i můj pohled na věc. A nejsem v tom sám. Chápu, že v současné české žurnalistice je trend kopírky z ČTK, ale nikdy jsem nebyl jeho fanouškem. Publicista by měl zvládat víc. Vám základní fakta v článku určitě nechybí, pouze se vám nelíbí, že přidávám vlastní komentář...s ním můžete nesouhlasit, můžete s ním polemizovat, můžete jej ignorovat, ale to je maximum, co s tím můžete dělat.
          • MickeyMutant
            Mně by vlastní názor určitě nevadil, naopak ho jednoznačně vítám. Jen ta "základní fakta" jsou u tebe (výjimečně) postavená trochu našišato (Dark Souls nebude mít GFWL) a je z nich pak vyvozováno třeba doporučení ("...teď opravdu není důvod, proč si hru nepořídit... teď už se vážně není nač vymlouvat"), které není úplně podložené. A i když v diskuzi pod článkem (Dark Souls) přiznáš, že to možná všechno bude jinak, tak hlavní dikci textu nezměníš a necháš čtenáře, kteří nezavítají do diskuze v přesvědčení, že DRM se u hry definitivně ruší a nic nestojí v cestě podpořit vývojáře.

            P.S.: Když je člověk, který napadne herní mod "ksindl", co teprv, kdyby hackli třeba stránky Červeného kříže? Superksindl?
          • kdybych o tobě napsal, že jsi mimoň s minimozkem, taky bych to mohl PROSTĚ prezentovat jako svůj "vlastní komentář", publicista by měl především zvládat nezaujaté informování čtenáře tak, aby jej svými názory neovlivňoval a pouze mu poskytl informace k tomu, aby si utvořil vlastní názor... v opačném případě jde o propagandu

            psát něco o "malém egu hackera" na renomovaném hráčském portálu... pro něco takového bych měl pochopení možná tak na nějakém osobním hráčském blogu *6*
          • Je nutné pokaždé kliknout na to mínusko? Rozčiluje mě to.
  • Jezisinky, redaktorovi někdo hacknul oblíbenou hru. To se pane redaktore děje, děje se to všude, tak nechápu co to rozčarování? Není to ani první, ani poslední hra.. O ostatních hrách se tu nezmiňujete, ale o tomhle podivném modu ano.. Reklamička, mno jó.
    • smejki
      to víš, rocket nám tučně platí!
  • dilinja
    Reklama zadaco *4*
  • Lenže to nie je hacker, ale script kiddie. Nevytvára scripty, len využíva prácu iných ľudí. Zúfalec. Bude rád keď si nejaký ten hamburger ešte dá do úst.
    • smejki
      tak tak, maminčin pankáč, co vleze na /b/ a je z něj hákr!
  • nehraju nic jinyho a v praci uz jsem nakazil dalsi,DayZ je proste bomba
  • nechapu co se resi, kdyz se vlastne nic nestalo, treba je to jenom reklama jako kdyz nekdo hacknul half life 2
  • Děkuji za absenci nadávek.
  • nemusím ani dlouze hádat a vybavuje se mi tlusté,rozežrané americké děcko... no ne?
    • Raději ani nechtěj vědět, co si jakýkoliv cizinec vybaví pod slovem "Čech"
      • Hairy_Ass
        Nic. Protože většina ani neví, kde je Česká republika. A je pravda, že masmédia Američanům v orientaci po Evropě zrovna moc nepomáhají. *1*

        http://4.bp.blogspot.com/_dk_535A9cZA/SPOOa6ujjUI/AAAAAAAAAMs/TMa_rn3MO5k/s400/cnn_iraq.jpg

        http://bulk2.destructoid.com/ul/188190-assbros_moscow_poland.jpg
    • smejki
      byl to kanaďan *2*
      • Kanďan pořád žije na Americkém kontinentu, takže též Američan. *1* *3*
        • smejki
          to si samozřejmě uvědomuju, ale už i vzhledem k reakci autora je evidentní, že amerikou myslel USA, nikoliv ten flák země od Patagonie až po Aljašku
        • Shaker
          smejki by urcite nasel plno argumentu, ze kanada neni v americe!!! ;-p
      • jo no,zjistil sem to o chlup pozdeji *9*
  • Doteraz som si myslel ze hackeri su dobry, hladaju chyby v systemoch aby sa takym to veciam predislo a ono aha! zmrdi co sa tvaria nevinne *16*
    • Jediný člověk, který se něčím provinil je tvoje máma a to tím, že přivedla na svět takovýho dementa.
    • lol
    • na "hackery" se dneska haze dost spatne svetlo (uz jen kvuli propagande atd).. ti spickovi maji jakesi urcite moralni hodnoty, casto se stava ze upozorni majitele/vyvojare/a nvm co jeste na diry v systemu. jenze tohle nema s hackerstvim nic spolecneho. clovek, co se v tom vyziva "pouze" neco prolomi, cimz si dokaze vlastni schopnosti. tenhle neco malo prolomil aby neco roz j ...ebal.. prirovnal bych to tak - mate radi parkour a prelezete obrovsky plot soukrome vily, posedite na nem a pokochate se svym vykonem... pouze d e m..e..nt preleze plot aby pro ukojeni demoloval zahradu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit