Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stall Stall STALL !!!
    • wenceslaus
      Stalin!
    • ubrat plyn na 0%, nechat letadlo srovnat volným pádem čumákem dolů, pak přidat plyn a letadlo vyrovnat... *4*
  • Už se nemůžu dočkat *2*
  • Jen aby to nebyl stejný bugfest jao COD
    • Tento projek vedú autori Rise of Flight. Človek, čo v podstate môže za pr*ser s CODom, robí teraz na DCS WWII. A ten je robený na už hotovom engine, takže tu je nádej, že aj ten nakoniec dopadne dobre. Ak sa ho teda vôbec dočkáme
  • Dúfam v kvalitnú singleplayer kampaň, niečo také z WWII som nehral snáď od starého Sturmovika...
  • jsem v early accessu a je to skutecne narez, hardcorove a dost se clovek pere vubec s letounem aby ho udrzel ve vzduchu, graficky velmi povede - cliffs of dover + ...kdo hral Rise of flight, vi o cem mluvim...:) snih je udelanej moc pekne.
    • Tupik
      A jak to chodí?? Jelikož jsem měl problémy u cliffs of dover s FPS a to hraju na:
      Deska: MSI X58a-GD65
      Procík: Intel Core i7 3.07 Ghz
      Pamět: Kingstone 12Gb DDR3 1600 Mhz
      Grafika: Nvidia GTX 570 2GB
      Disk-1: SSD Kingstone 120Gb Win7-64
      Disk-2: Samsung 1Tb

      a zrovna plynulí to nebylo když tam byla krajina s trávou :))
      • chodi mi to na hight 4x AA na 3 roky starem NOTEBOOKU...dover jsem na nem skoro nerozchodil...ale to se neda srovnavat, ted je BoS na 50% vyvoje a je daleko pred, stahni si ROF a poznas o jake kvalite mluvim, kluci to neposrali...
      • Stahni si Rise of Flight, je to zdarma a když ti pojede dobře ROF pojede ti to dobře i BOS.

        http://riseofflight.com/en
      • Dover je nedodělaná hra.. tu nerozjede pořádně ani snad PC od NASA. Stáhni si Team Fusion vylepšuje vše.
  • Opravdu na tom nepracují dlouho, velmi dlouho. Pracují na tom necelá dva roky. A MiG na obrázku je ze starého Sturma, v BOS zatím není MiG vůbec oznámen.

    Kdybyste snad chtěli začít dělat svoji práci pořádně tak krásné NOVÉ sreeny ze SPRÁVNÉ hry najdete překvapivě na stránce kterou linkujete v textu.
    • já si řikal že to na obrázku má horší grafiku než War Thunder, ale nechtěl sem prudit :)
  • Na obrazku MiG-3... chrante mou penezenku!
  • Tak na to sa napijem!
  • těšíme se
  • wenceslaus
    Na tohle se opravdu těším. Jen ještě nevím, kde vzít pořádný vybavení :-( Můj Saitek nepatří mezi ty nejlepší...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit