Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • =)
  • Paráda
  • ja mam porad jezdecky hody,gran turismo 1,2,3,4,pak forza 2,forza 3,ted parim gran turismo 5 a brzo bude forza 4 *4*
  • No jo, a vdaka "vykonu" x360 to zas bude v nejakych 1024*640 pri poklese pod 60fps...
    • pozor, xbox si dokaze udrzet 60fps defakto furt (resp. bavim-li se o forze..), narozdil od GT kde to casto stagnovalo..
      • Psychotic
        U závodů mi přijde 60FPS zbytečně moc. U hry, kde nejde o rychlou a precizní práci (střílečky) 30-40FPS dokonale stačí.
    • Cim netvrdim, ze by PS3 na tom bola lepsie...
  • Doufám že tohle donutí Microsoft vydat nový volant k xboxu, nebo obnovit prodej staršího/povolit logitechy nebo zkrátka nějaké řešení. V současné době jsou dvě možnosti starý volant za 2500kč na aukru nebo nový fanatec za 6 nebo 7 tisíc. Pak je tu několik plasťáků bez ff, ty raději neberu v potaz.
    • oni zakázali Logitechy? odkdy?
      • nemuseli je zakazovat, kdyz je ani nikdy nepovolili :)
        • Technicky vzato pro Xbox byl vyroben Logitech Driving Force EX nebo jak se jmenoval. Přesnější by bylo říct, že MS nikdy nedal Logitechu licenci na výrobu FF volantu. Což naopak Sony udělalo. Od MS byl ten krok logický, každý, kdo chtěl volant musel šáhnout po jejich plastíkovi, jenomže toho přestali vyrábět a MS tím neskutečně ztrácí, když sami nemají volant, licenci Logitechu ani nikomu jinému nepostili, kromě Fanatecu, který je příšerně drahý. :(
          Ideální by byla nějaká levná verze Fanatecu bundlovaná s Forzou 4 pod značkou MS. To bych chrochtal blahem, ale toho se asi nedočkám.
  • Pokud bude Forza 4 mit tu samou debilni fyziku resp. papirova vaha aut tak to dvd rozlamu a napisi vyvojarum velice nepeknej mail. Nesnasim kdyz nejakej mrzak co prohrava tak do me jebne a ja odlitnu jako nevim co.
    • absolutne s vama souhlasim ty papirovy modely aut ve Forze v shift se muzes vysekat sam a nebo ti pomuze AI ktera to do tebe proste nabori to vlastne neni AI ale UD [Umela Demence]. Asi to naprogramovali podle tech prasat co jezdi v multiplayeru. *10*
    • Se podívej na to, co dělají auta po srážce v Shift2 - včera jsem se v onlinu vztekal jak hrom. Jedu první po rovince a najednou jsem z ničeho nic ve svodidlech. Někdo s lépe natuněnou károu mě sejmul zezadu. Shift2 má šilené moc nedořešených věcí, které bych klidně označil za otravné chyby.
      • Jenže tyhle presárny vyřešila snad jenom Trackmania. :)
      • Jako s tím bouráním v Shiftu 2 opravdu souhlasím. Je to hrůůůza hrůůůz .. v každém závodě když jedu první tak první co protivníka napadne je zneškodnit mě srážkou a pak převzít vedení. Dost ubohá AI, nesnaží se vyhnout snad nikdy.
  • Doufám, že tam přidají dynamickou změnu počasí nebo alespoň závody v noci. Forza 3 byla super, ale jezdit pořád jenom za slunného počasí omrzí
  • forza 4 dokonale vypalila rybnik shiftku 2, co sa tyka vstupu na trh jednoznacne :D
  • Název skladby v traileru ?
    • Rob Zombie - More Human Than Human
      • Diky, já veděl, že se jen stačí podívat do komentářů.
  • doufám, ze to pujde s normalnim volantem, nebo joypadem.. na nejaky kinect ve forze fakt kaslu..
    • Už to někde říkali - primární bude hra s ovladačem/volantem + možnost Kinect Track IR. Čistě Kinectem to bude možné taky, ale asi jako nějaký zjednodušený způsob, řekl bych.
      • super! tak uz se muzu taky v klidu tesit.. :)
      • Taky se samozřejmě přikláním k ovladačům, ale ta prohlídka vozu přes kinnect zní taky moc zajímavě. Už se nemůžu dočkat nového dílu a arkádu typu Shift 2 hodíme do koše :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit