Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě tady ve výčtu her v článku chybí rozhodně Unepic. Prvotřídní kousek!
    • fixcz
      Taky se přidám, Unepic je ve skutečnosti docela dost epic záležitost :)
    • Ano, rozhodně Unepic!! Právě jsem si ho koupil a hraju jak o duši *1*
  • jsem zvědavej jak dopadne Castle Story *4*
  • ! overgrowth
    • Urug
      Tož ten je stále alpha, ale též se těším. Je až neuvěřitelné co všechno v porovnání s AAA tituly vývojáři řeší.
  • Dwarf fortress
  • Moc díky Savagerovi za zmínku o Unepic, vůbec sem tu hru neznal a teď jí vařim už 4 hodiny v kuse a nechce se mi přestávat. Parádní kousek.
  • Perfektní článek, zrovna jsem přemýšlel o tom co nenáročného si stáhnu na dlouhé odpoledne mimo domov kde s sebou budu mít jen notebook... :)
  • wow diskuze opet neni kua ja uz si chci poradne zaspamovat :-)))
    • A přesně kvůli tomu. Diskuse je na wowfanu, ale nikdo tam na tohle moc zvědavej není, promiň. Vlastně na to nejsem zvědavý ani tu, pod Indie hrama. :)
      • samo to bylo mysleno jako vtip :)
  • Odulin
    Výborný indie shrnutí...dík Většinu jsem hrál, ale třeba takovej Spacechem sem minul a jelikož jsem v práci, tak to jdu rád napravit. *2*
  • moc pěkný článek... a mimochodem děkuju za tipy *4*
  • MickeyMutant
    Hezké připomenutí, jen "To the Moon" není moc RPG a "simulace" by měly být možná "strategie". Simulace mi evokuje volant nebo knipl.
    • 13_11
      Zrovna tyhle tři „strategie“ mi spíš spadají do pojmu „simulace“. A To the Moon mi v kategorii RPG přijde velmi opodstatněné. Jakou lepší jednoslovnou škatulku by si tahle hra zasloužila?
      • MickeyMutant
        Adventura? Uznávám, je to hodně subjektivní a diskuze, co je to RPG, mi přijdou stejně podnětné, jako jestli Playstation, nebo Xbox, ale to je podle mého RPG spíš Sword & Sworcery, když už.

        Pod simulací si zase představím něco, co se snaží určitým způsobem napodobovat realitu, což mi třeba k Space Pirates and Zombies moc nesedne*4*. Koneckonců si to ale nazvi, jak chceš, hlavně dík, že jsi ten článek dal do kupy - takhle je to pěkně přehledné, kdyby někdo na něco z minulého roku zapomněl.
        • 13_11
          Vždyť jo – záleží na úhlu pohledu.
          Článek jsem sepisoval s láskou, tak mám radost, když z něho máte vy radost :-)
      • Adventure?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit