Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eStar
    Zajímavé, vyzkouším.
  • Minecraft ft. Ráma *1*
  • kickasl
    Ja bych si nejakou hru na boha zahral, ale tohle mi prijde znacne preplacane a neoriginalni.
  • ja jako verici mam problem hrát hry kde si hrajete na Boha, prijde mi to jako rouhání. I když jinak bych možna byl cílovka protože už by to chtelo novej koncept v žánru strategií a taky kostičkova grafika není tak príšerna (podle videa)
    • timto jsi se dopustil rouhani, protoze jsi zpochybnil bozi umysl dat smrtelnikum moznost "zahrat si na Boha"....prece nechces tvrdit, ze tu hru nekdo vytvoril v rozporu s bozim umyslem
    • Já s tím problém nemám.
    • Mužeš si hrát na ducha ... :D
  • Osobně si raději počkám na Godus, možná dám šanci Starbound. Ale jako první přijde na řadu Prison Architect. Poslední updaty upravily hru k nepoznání. Ani mi nevadí, že je prodleva mezi vydáními. Mezeru jsem zaplnil Alphou Centauri, Caesarem III nebo novějším Reusem.

    Každopádně jako fanoušek strategií si nemůžu stěžovat :)
  • Zítra je Craftcon. Jak se se bože tesim '''''''''''''''' Craftcon.cz
  • Čím hranatější, tím víc cool! Proto je Skyrim tak oblíbený
  • Tak tohle bych určitě nehrál... minecraft zkazi vsechno. Kdyby to byl populous říznutý s darwinii tak by to bylo určitě zajímavější. Nemám výkoný PC proto, abych hrál hry jako je minecraft, který měl být před 15-20 lety... *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit