Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek
    Misto zmacknuti tlacitka tuknu do dotykove plochy na ovladaci ... wow ... tak tomu rikam next-gen ! No nekupto za tech 13 stovek.
    • God-of-War
      Je vidět, že tomu hodně rozumíte:). Ste si jistí, že next gen má co dělat s ovládáním? Ale jako v poho... aspoň sem se zasmál:).
    • Snad tisícovek ne ?
      • řekl bych že myslel 13 stovek za hru
  • Malleth
    To bude trochu mazec. Škoda že to není launchovka.
    Co se ovládání týče, doufám že nebude nutný schopnosti přepínat v nějakým menu jako ve dvojce a že všechno bude jednoduše přístupný
  • God-of-War
    Predpokladam, ze to bude mit stejny, jako predchozi dil..
  • Veskoslav
    Jednoduché? Bohužel pod tím pojmem si představím obrazovku, kdy mi píše: mačkej X, mačkej Y, chvíli vydrž a pak zmáčkni dvakrát X a Y.....
    • No jo, nebude to na pc ani xboxu, tak proc to nepomluvit.
    • God-of-War
      To tady nikdy nebylo a nikdy nebude..Fakt to neni zadnej QT Fest
      • :) A jsi si jistej ? ... Protože právě podobná zjednodušení nám chtějí naznačit ....
        • God-of-War
          Videl si to gameplay video? Melo asi 7 minut a opravdu tam nic nevyskakovalo. Myslej to tak, ze nebudes muset mackat x tlacitek, jako to bylo v Prototypu, aby si udelal nejaky psycho kombo.
          • Takže bude stačit jedno ;)
            • Já si teď nainstaloval Assasin Creed III a tam už to je. Běžíš dopředu, držíš jedno tlačítko a postava leze a skáče úplně sama. Takže bych řekl, že to asi bude něco podobného.

              P.S.: Hrál jsem AC poprvé, takže Vám asi nesděluju žádnou novinku a hrál jsem jen úvod. Osobně nejsem proti zjednodušování ovládání, ale tohle je, pro mne osobně, tak už nějak moc.
    • victor
      Ehmm , já to vidím na strojvůdcovské Zmáčkni X , zmáčkni X ...popřípadě mačkej X jak o závod ....a hele teď jsi měl zmáčknout Y .
      Zrovna u Prototype je další zjednodušení už podstatný zásah do gameplaye , aby to nedopadlo jako s Batmanem , kde chodíte mačkáte jedno tlačítko a on vám předvádí efektní komba ...
  • Nova generace konzoli?? Nova generace zjednodusovani...aneb zjednodusme konzolovemu hraci zivot...
    • cele je to o dsignu, hra muze byt zabavna i kdyz se ovlada jen jednim tlacitkem
    • Sice mám rád i hry se složitým ovládáním ale někdy je prostě potřeba blbuvzdorná hra na odreagování

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit