Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Muuuuhehehehehe, ta krabice prezdivana Waitstation konci.

    http://www.gurujoe.sk/2012/04/kratos-je-gay.html
  • Vydělávejte 2% denně ze své investice.....více info na http://zkracene.cz/oChc
  • nee... nekurvěte nám už i GoW.. Kdo tam ku*va chce nějakej multiplayer.. navíc ala závod ve vypíchání očí?.. nevim proč se každej musí podřizovat tomuhle hloupoučkýmu trendu.. jediný o co v GoW vždycky šlo byl nadupanej singl a nerad bych aby ho kvůli týhle povinnosti mít MP (kterou prostě nepochopim) nějak ochudili.. proč to ku*va musí sr*t úplně všude?? Sem se to navíc vůbec nehodí, GoW prostě vždycky byl singleplayerovka..
    • Malleth
      Já normálně MP nehraju, ale na ten GoW sem zvědavej. Hry založený na soubojích z blízka ho moc často nemaj a když už, tak ho nějakým způsobem ořežou jak v AC:Brotherhood.
    • Izmæl
      Vždyť tě nikdo nebude nutit hrát MP, ochuzenej nebudeš, protože už teď je jasný, že SP kampaň bude bombastická. Prostě si jen v menu nebudeš všímat políčka spojeného s multiplayerem. A možná, že GoW ,,prostě vždycky byl singleplayerovka", ale tvůrci se chtějí nejspíš někam posunout a tak chtěli udělat i MP. A co ty víš, třeba tě to bude šíleně bavit.
      • A nebo to dopadne jako Resident Evil 5 kterej byl bez druhýho hráče totálně pomrvenej, když si ho hrál sám tak to byla katastrofa...
        • mě teda Sheva přišla ok, hloupé záseky či něco podobného jsem nezažil, ta postava se chovala doopravdy dobře.. možná lépe než někteří hráči
          • Malleth
            U mě taky. Dokud sme nedošli k Weskerovi....
            • Izmæl
              Ajo, máš pravdu. *1*
        • Izmæl
          Ani ne. Dohrál jsem to sám, bez druhého hráče a Shevu jsem potřeboval jen tehdy, kdy jsem měl plný arzenál a nějakou věc jsem k ní potřeboval odložit. --- A jinak nechápu tu spojitost RE5 s GoW. Kdyžtak mi objasni, co přesně si myslel.
          • Ta spojitost s GoW je v tom že ten multiplayer už serou i do her kam nepatří...
  • lool jake obrazky a v realu to bude blivajz jako prase *12*
  • B.o.b
    Oni ten zas***** mulťák budou cpát kamkoli. *16* Ach jo.
  • Malleth
    Mám konspirační teorii proč ukazujou multiplayer.
    To aby ukázali to násilí přeci. V singlu totiž Kratos nebude zabíjet, protože všechny bytosti tý mytologie rozřezal v předchozích dílech. A tak bude jen páchat dobro. Krmit kytky, zalejvat zvířata a pomáhat lidem jak v Okami a celá kampaň bude strašně hípísácká.
    PEGI 12+
  • Nevim nevim, moc zajímavě to nevypadá, myslím MP. Doufám že singl bude udělanej alespoň tak skvěle jak v posledním díle *14*
  • jak tak na to koukam mam opet chut na treti dil,asi to zapnu.jinak ten multak by nemusel byt spatny a o single se nebojim,urcite bude kvalitka
  • První co ukážeme ze singleplayer only frančízi je mulťák? Ok, ale tohle jeho roubování na všechno vážně nemám za potřebí. Takže vyrážím vstříc lesům, ze kterých se vrátím tak za 2 roky. Před tím, ale samozřejmě podpořím co nejvích indie a kickstarter projektů, abych měl po návratu z očistce co hrát *3*
  • God-of-War
    At last...I FEEEEED!!!!!!!!!! *16* *16* *16*
    • http://www.youtube.com/watch?v=GV7ezgjnss4&feature=relmfu *5*
      • God-of-War
        Bude to masakr:)
      • Izmæl
        Rozříznou kyklopovi držku, všude stříká krev a pak zmizí. Škoda, tohle by mohli vývojáři ještě poladit, čili rozcákanou krev všude kolem ponechat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit