Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za desatero horami a desatero řekami byla vytvořena kdysi dávno dobrá hra jménem Word of Warcraft, hra která pohltila celý herní svět, hráči byli tolik hrou nadšeni, že hráli a hráli … protože hru měli opravdu rádi, tak dovolili dohlížejícímu monstru zvaném Blizzardium tuto hru po malých kouskách měnit a měnit a měnit, až vlastně samotní hráči zapomněli jak hra vypadala a jak se hrávala … A Blizzurdium a jeho moc rostlo a rostlo předělalo a překopalo naprosto vše co hru kdysi dělalo opravdovým králem a do hry nalákalo stále více a více antihráčů tzv. papouškopandarijní rasu, která se stala nohsledem Blizzardia a poslouchala a dělala naprosto vše co jim monstrum nakázalo. Vše trvalo až do jednoho krásného dne , kdy si zbývající poblouznění hráči, kteří hru tolik milovali uvědomili, že vlastně WoW už dávno není WoW ale Word of PandaBlizzardium a tak se poslední zbytky rozumu ve hře přesunuly jinam … ale to už je jiná pohádka
    • A mezitím, na druhé planetě se z Kirra stával větší a větší deb*l.
      • Jenomže velikosti deb*lismu tveho ražení nikdy nemohu nedosáhnout, jelikož tvůj výskyt zde, byl síše omyl přírody.
  • Tak jak jsem WoW mel rad tak tohle ho uz asi urcite potopi. No uvidime az to bude venku :)
  • Nejsou pandy takový ty líný chlupatý obludy, co se musej nutit i do sexu, aby nevymřeli? To musí bejt ale ospalej gameplay *1*
    • Amylee.Anderson
      Hehehe, teď jsem si představila, jak je Pandaren v raidu a najednou jde spát. *15*
    • kostejnesmrtelny
      Co se pand a spánku týče, tohle je pandarenská animace pro /sleep

      http://www.youtube.com/watch?v=G__ffuXloXs&feature=player_embedded

      Famózní *1*
      • Jen jsem to hloupě plácnul a hele, ona je to fakt pravda *1* Super animace.
        • Asharak
          No ona je to pravda ale trochu smutná... ikdyž to zní trochu vtipně, a sice: pandy jsou tak líné, že hrozí jejich vyhynutí, jestliže se nebudou více rozmnožovat -.-
          • To ale není vůbec pravda, moc se díváte na kung-fu pandu, kluci. Je to tím, že panda se páří jen v jednom období za celej rok, jinak žijou samotářsky. A i tak porodí jen jedno mládě, které taky ne vždy přežije, případně dvě, kde to jedno umře už docela určitě. A k tomu ještě zásahy člověka do jejich prostředí + přirozené vymírání bambusových lesů a připosranost Pand projít přes cizí území do nezasaženýho lesa..no :)
            • Asharak
              Já ten film třeba neviděl :) Ale někde jsem četl/viděl právě o té lenosti.. každopádně jednou za rok se může taky rovnat lenost *15*
  • Asharak
    Samwise teď musí být v sedmén nebi *15* *4*
  • Nemáte někdo nějaký čísla jak se WOW hraje tzn. stagnuje, roste, padá...protože se mi zdá že (je to čistě můj dojem!) s wowkem už to není tak slavný jako dřív...
    • kostejnesmrtelny
      Během posledního datadisku došlo k relativně razantnímu poklesu, odpadly necelý dva miliony předplatitelů. Odliv se zastavil až s příchodem SW:TOR, což dodnes moc nechápu *1*
      • Možná si lidi uvědomili, že SWTOR není až takový WoW killer :D
        • Thrax
          Místo, aby se hrálo, tak se pořád řeší, jaký dopad má SW:TOR na WOW, ačkoliv to vůbec neni podstatný. Podstatný je pouze to zda si SW udrží nějakou základnu a to doufám, že jo. Ale odliv z WOW se zastavil, protože zbytek jsou už jen děti, Čína a zapřísáhlí wowkaři, co jsou hotoví i z medvídků. Jinak, ale přeju WOW ještě dlouhý život, protože je to král MMO i když jsem fanoušek SW. Holt proti gustu žádný dišputát. *15*
    • Odliv hráčů se dá čekat u každé hry. Samozřejmě, že hráčů ubylo, ale není to něco, co by Blizzard položilo na lopatky.
    • Ringwraith
      Klesá. Ale ne tak, aby ho to zabilo. Ale prostě postupně klesá.

      http://www.pcworld.com/article/243465/world_of_warcraft_loses_2_million_subscribers_in_a_year.html
      • Vitekb
        Správně, lidi, takhle scestný, zavádějící a nevkusný komentář zaslouží hromadu mínusek. *7*
  • Amylee.Anderson
    Mě ta pandarenka přijde trochu k smíchu...:D
    • sexai
    • Me prijde k smichu celej Datadisk, jeste ze tu je SWTOR ktere je lepsi nez wow.
      • kostejnesmrtelny
        Wishful thinking, buddy *3*
      • Vtipné :D
    • To ty mě taky *2*
    • Grifus
      Kdyby jen trochu. *15*
    • Asharak
      Taky mě přijde poněkud::"Aaaaaaaaaaaawwww cuuuute!!! <3<3<3<3"

      //edit: fajn, na animacích vypadá přirozeněji http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SZod5XQKSSE
      • Zayl
        Doufám že nastavení tvého profilu mate a jsi vlastníkem XX chromosomů.
        • Asharak
          Samozřejmě brouku *3*
      • EuroSamurai
        Tak panda vypadá roztomile ale kdyby si ji naštval tak tě rozsápe na srašky jako prd :D
        • Asharak
          Tak to je jasný, ale pro mě je trochu přehnaná :) Asi sem nikdy pandy neviděl (ve hrách), to bude tím. *3*
          ...no dobře, možná není až tak přehnaná, je to ten první dojem nooo *7*
          • Tikov
            Pandy se vyskytly v Overlordovi- Když se jim šáhlo na bambus, tak to byli pěkní zmetci. Kolik jen minionů mi v bojích s nima padlo *13*
          • EuroSamurai
            http://www.southparkstudios.com/clips/165196/shut-your-f-ing-mouth-laughing-baby
            Tady máš kejchací pandu v akci :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit