Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělé video k výborné hře, jestli tohle nebude jedna z nej her roku 2012 tak už nevím.
    Výtečná architektura, dabing, modely atd. Plnit ůkoly, rozkoumávat a objevovat nové lokace této hry bude opět požitkem z hraní! Takhle to má vypadat.
  • Corvus
    Sorry za tenhle výkřik do tmy, ale: mááám objednáááno (Xzone)!!! Hell Yeah! Nemůžu se dočkat. Podle mého skromného názoru Dishonored rozhodně promluví do her roku 2012. Jinak deník perfektní; vzhledem k tomu, že mě grafika zajímá a sbírám art booky, tak mám nejraději videodeníky zamřené na design a proložené concept arty. Čili velká spokojenost. Ještě by pánové z Arkane mohli vydat deník s tvorbou hudby, zvuků a klidně tam znovu zahrnout i dabing.
    • Já bral na greenmangaming, teď je to tam s 20% voucherem za nějakých 42 dolarů, což je krásná cena.
      • Corvus
        Gratuluju.
  • Informacemi našlápnutý vývojářský deníček bez zbytečných cool-keců a jiných trapností. Co mě ale opravdu vyrazilo dech, je dabing postav, resp, zvučná jména dabérů (Madsen atd....)
  • Jestli se hra nepovede, tak si na Dishonored zahraju v Arkane.
  • No jo, dneska dorazila výplata... část se na účtu ani neohřála a už letěla k předobědnávce Dishonored a Borderlands 2. Jak já to budu s tím Guild Wars 2 stíhat sakra *7* Ale podlehnout je tak jednoduchý *2*
  • Malleth
    Takhle maj vypadat vývojářský deníky. Informativní a k věci a ne shled zpomalených záběrů, kde si vystylovaní vývojáři nasazujou brejle (Gearbox).

    Jinak jestli se Dishonored opravdu nedá něco vytknout, tak je to že by vypadal tuctově. Je prostě vidět, že si na těch designech dali záležet. Obzvlášť ty vozítka jsou skvělý.
    • Tiez som milo prekvapeny. Rovnako ako z faktu, ze som pri kupovani nebol otravovany hlaskou This item is currently unavailable in your region.
    • Já doufám, že se hra Arkane povede a že bude mít i úspěch, aby trošku jako studio posílili svoji pozici u vydavatele. Dělaj zajímavý hry, tak by si to zasloužili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit