Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lupulin
    Chtělo by to podobně hodnotit víc her který mají fajn grafiku ale blbej gameplay....
    • To by propadla většina tříáčkových her....
    • Takové hry tady dostávají bod navíc za každé áčko, které mají za prachy nasypané do marketingu: takže u pořádných "tříáček" 3 body dolů a máš reálný stav věci:)
  • A nedošlo k pouhému nepochopení záměru tvůrců? Nejedná se o walking simulátor s absencí příběhu?

    ;)

    Jinak pekelně barvitě dobrá recenze, pobavil jsem se. screeny prohlídnul, paráda. Nedávno tu byl jakýsi otřesně vypadající, ale prý dobrý dungeon od dvou programátorů. Tady máme zase grafické perly, ale bez obsahu. Nestálo by za to dát oba týmy dohromady? :)
    • přijde mi, že takových je hromada. Zajímavá hra zazděná pixleartem nebo něčím nekoukatelným a pak zase opečně grafické orgie bez nápadu.
  • Musím říct, že to byla moc sympaticky naspaná recenze. Přečteno na jeden zátah :)

    Hra vypadá na screenech super, takže je škoda, že je zrovna tohle její největší předností...
  • jaká verze byla recenzovaná? Přijde mi že některý věci na který se nadávalo u recenze byly opraveny patchem
  • Přehnaně negativní recenze. Nevím, jestli ingame video odpovídá nebo neodpovídá realitě, ale nic z toho, co autor popisuje jsem tam NEVIDĚL.
    • "Dobrý den, měl bych zájem o model tohoto vozu, ale kamarád se v něm byl projet a říkal, že strašlivě drncá a má malý rejd. Nevím, jestli kamarád tak trochu nekecá - díval jsem se na fotografie vozu a že by vůz drncal nebo měl malý rejd jsem NEVIDĚL".
      • Chápu... Jak píšu, nevím, nakolik se hra liší od přiloženého videa, ale napsat, že při výstřelu zbraně se kromě samotného grafického efektu nic neděje a recenzent má pocit, že háže cukrovou vatou, mi po shlédnutí videa příjde poněkud zcestné. Ono recenzovat hru podle "pocitů" je silně zavádějící a neobjektivní. Někomu, kdo hraje Doom 3 (sprinter race) se pohyb může zdát pomalý, ale z videa je patrné, že se postava pohybuje rychleji než 2 kilometry za 3 dny. Stupidita umělé inteligence ve hrách je bohužel v dnešní době standardem a pouze výjimečně se objeví hra, kde mají nepřátelé alespoň minimální snahu kooperace nebo se alespoň skrýt za překážku před palbou, nebo nedej bože vzít nohy na ramena. Recenze je psaná rádoby vtipnou formu ala Jára Cimrman, ale ve finále celé zveličování neduhů hry celou snahu o humor shazuje.
        • Kompost
          "Ono recenzovat hru podle "pocitů" je silně zavádějící a neobjektivní."
          take subjektivne pocity z pohybu a odozvy zbrani/prostredia/nepriatelov su zrovna pri FPS dost dolezite.
          to je ako kupit si telefon ktoreho maximalne nastavenie hlasitosti zvonenia neprehlusi sum jarneho vanku a tvrdit ze predsa objektivne zvoni a je v poriadku. je to subjektivne vnimanie iba casti faktu pretoze objektivne sice zvoni ale sakra potichu. to iste plati pre strelbu alebo pohyb v Inner Chains - ano existuje ale sakra zle. rozhodne to ale nieje jediny problem tej hry...
        • hru mam a mohu potvrdit slova recenzenta.. skoda, moc jsem se tesil na nejakou dark Doomarinu..
    • Kompost
      no a to je dovod preco sa recenzie nerobia z videi.
      ani moje nadsenie zo spracovania prostredia pred nakupom ma nezastavilo aby som to refundoval na steame. ako hra je to zufale a ako prehliadka gigerovskej poetiky to tiez za tu sumu neobstoji.
  • MickeyMutant
    Nežádoucím vedlejším účinkem takové pěkné recenze je, že si tu pitomost chci zahrát, jen abych se přesvědčil, jak velká je to kravina.
    • já bych počkal na pár patchů
    • Radši se ani nebudu ptát, kde všude ještě podobnou analogii praktikuješ *1*
    • Jack1947
      Neřikám že nehratelné aler bohužel to dopadlo hůře než prezentovali, taková škoda ty jo. Mohla to bejt obstojná akce na způsob Jericho ale lepší.

      Nemliuvě o trapným bosovy na konci ten to celé pohřbil.
  • Recenze obsahuje takové množství přirovnaní jako srovnaná hromada polen.
    • nightborne
      Je to tak.
      • nightborne
        Ach bože, někdo nesouhlasí s mým souhlasem!
  • deathfish
    To je škoda, vypadalo to fakt dobře. Co sakra dělají testeři, když toto nechají projít? Je to škoda hlavně proto, že si mnoho lidí teď řekne "Takhle špatné? Tak to nic, raději si zahraju něco jiného." a zapomenou na ní. Přitom pokud to vývojáři opraví, bude to třeba za pár měsíců dobrá hra, která by získala aspoň 7/10.
  • Dobrý, zasmál jsem se. :o)
    • Jack1947
      Ta hra je fakt komická místama takoveh promrhanej potenciál takovou nudou achich *9* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit