Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už aby to vyšlo..nemůžu se dočkat *1* mapa dobrá ale na 40 dnů mi to nevydrží
  • Greek States Culture Pack? Free with preorder? First day DLC?
  • hraju za rim v civilization V
    • civ smaz.Mam ji taky ale ted jedu civ 4 a tendle mod a je to zabava uplne nekde jinde.Pekne od jeskyne az vesmir:).Akorat nechapu ze muzu hrat za stalina ci hitlera trosku ulet.
      http://www.moddb.com/mods/caveman2cosmos
      Nesrovnatelne s civ 5
      • Stalin je oficiální přídavek z Beyond The Sword, zato na Hitlera si raději netroufli, ve vanilla modu Road to War z WW2 co byl oficiálně distribuován s Civ 4 je místo něj za Německo von Papen, moddeři to naštěstí rychle napravili, protože co by to bylo za WW2 bez Hitlera že?
        • hmm neco jako v hearts iron 3.nevim proc tahne meto hrat za padouchy:)
          Pekne benito a balkan afrika az k indii:) a spodkem zautoicime na rusaky:) aby sme pomohli 3 risi:)
    • Já s Keltama likviduju Řím v civilization 3 *1*
      • Mě Cézar v Civilizaci 4 odmítl kapitulovat, když měl poslední město obklopené ze všech stran mými vojsky a bylo jasné že v dalším kole končí. Raději smrt než potupné otroctví. To je frajer *1*
        • Eso Kajsr : D
    • Pax Romana aeternum!
      • Walldstein
        Jestli si myslel Římský mír na vždy, tak ti před aeternum vypadlo in..tedy Pax Romana in aeternum!
        • Ne, měl jsem na mysli Steam achievment "Pax Romana aeternum". Nemůžu za to, že na Steamu neumí latinsky.
  • TheGGG
    Kůůl, Kartágo jsem sice chvíli hledal, ale teď už zuřivě klikám. Snad mě to zabaví do doby kdy hra vyjde.
    • co budeš v tý hře dělat dobývat řím v mesopotámii anebo athény v británii?????? *1* *1* *1*
    • a řím je prosím kde ? *3* *3* *3*
    • danny_the_hound
      Delenda est Carthago! *6*
    • Ktoré si hľadal? Carthage, MO alebo Carthage, TN? Neviem, prečo CA nezahrnula aspoň Carthage, MO. Predsa len, sa tam odohrala významna bitka občianskej vojny (aj keď pripúšťam, že to nebola rímska občianska vojna). *1*
    • smejki
      Jak jsi mohl najít Kartágo? Vždyť Skandinávie není na té mapě přístupná. *8*
      • Jak ses koukal? Je tam celá Skandinávie od Hispanie až po Egypt!
    • jestli budeš hrat za kartago, zajimalo by mne jestli pri tvojich zemepisnych a dejepisnych vedomostech vubec trafis ve hre do rima *7*
    • Walldstein
      U Belenose, co vás v tom dějepise učí? To je fakt síla u Tutatise...
    • Hledal Kartágo ?! Neznabohu!
  • prosim vas nerozumiem dobre pocitacom ja len na nich hram hry pojde mi ROME 2 ked budem mat graficku GeForce GTX 660 procesor intel core i7 3770 velkost disku 1000gb operacna pamet 8gb??????????
    • http://www.systemrequirementslab.com/cyri
      Počítačum rozumět nemusíš, ale google by jsi používat mohl :)
    • nepůjde,musíš koupit novej komp!
      • vecsina pise ze to pojde na takmer maximum a ty ze musim kupit novy comp :D
    • Pujde to pekne. Téměř maximálni detaily. Jen antializing dej minimalni.
  • Tak egypt je oproti ostatnimm narodum dooost naboostovanej :D
    • na druhou stranu tam budou časté revolty, jak je již delší dobu známo
    • Co? To jako kvuli rozloze nebo co? xD
      • Magister_Peditum
        Surovinové zdroje.
        • pekny jsem si ani nevsim ze to ukazuje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit