Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Owh snap. Something went wrong.
  • Haha super napad. Ak by stranka niekomu nenabehla, tak nech skusi refreshovat.
  • Knifer
    Co to všichni pořád melete o mmo vždyť je to jen hybridní coop
    • Tak dneska uz je vsechno MMO, co ma jen trochu multak :D Pac je to oblibena zkratka :) ma to v sobe online, coz je kdejaka kravina a ma to v sobe i multiplayer a massive je jen otazkou pohledu :D masivni muze byt uz pri vetsi komunite :P
  • Nejvíce předražená indie hra na světě.
    • Sry ale tenhle koment je uplne mimo misu :)) Slovo indie.. muze pouzit v kontextu s Bungie(potazmo MS) jen nekdo, komu schazi zjevne spoustu informaci...a predchozi hry od Bungie videl asi jen z vlaku.
      http://en.wikipedia.org/wiki/Indie_game
      • Myth byl fajn, Halo je neskutečně přeceňovaná série, která snad nikdy neměla spatřit světlo světa na PC (na štěstí to netrvalo dlouho).
  • nemohu si pomoct, ale opet co tu jiz bylo/je a dokonce na PC, ale lidi to stejne netahlo (Global Agenda) proto stou PC verzi moc nepocitam navic jak rikam nic noveho a ten gameplay je divny, proste strilecka musi ject jak pomasle ala Kvak a hlavne ten proklatej iron sights, nemam tudle srandu vubec v lasce, no uz aby byl venku ten Toxikk *16*
  • Řekl bych, že z těch 500+M dolků půjde tak 300+M na marketing a uplácení.
  • Počkám raději na Pc verzi. Nemyslím si, že by tohle mmo bylo tak úspěšné na konzolích.
    • To se nacekas. Kdyby jim zalezelo na prodejnosti PC her(coz nezalezi) tak by uz bylo na PC nekolik poslednich Halo ... coz se nestane. Faktem je ze Halo je xbox exclusive (krom 1,2 tusim?) a Destiny jde i na PS, ale tak to podle me i zustane. Zakladem tehle hry je Halo, fyzika pohybu, strelby, vse... A Halo je pro me synonymum hry pro konzoli. Takze je to jak dybys rikal: nemyslim si, ze neco co se narodilo v podstate na konzoli na ni nebude mit uspech a bude se tlacit na PC kvuli zlomku prodeju z konzolove sfery... To proste nedava vubec smysl :) I kdyz halo spousta lidi hejtuje (vetsinou nikdy nehrala) a ja taky nejsem zadnej funboy, tak na konzoli to ma pro me nezpochybnitelnou nadstandartni kvalitu oproti cele sve konkurenci a treba co se coopu tyka tak jde o naprostou spicku vramci platformy *3* Takze cela PC platforma je jim podle me specialne v tomhle pripade uplne uzadele *4*
      • Ja vlastnim nekolik konzoli a hlavně xbox kvůli Halo. Ano je mnoho fps exkluzivek, ale ani jedna uspěšná mmo, která by byla hrána již několik let. Mmofps hra větší potenciál napc, nejen kvůli ovládání, ale taky z důvodu, že žádna mmo hra na konzole nevydržela dlouho zato na pc sejich drží mraky. :) Můj názor. Navíc na pc to bude jeden z vyvojaru se k tomu vyjádřil velmi pozitivně.
  • Mato1987
    Je viac než evidentné, že do tohto projektu bolo vrazených toľko peňazí než je fakt zdravé, ale či bude aj finálny výsledok tak dobrý, tak to vedia zatiaľ len jednotlivci, ktorý práve dohrávajú review kópie hry. Je mi to v podstate jedno lebo hry tohto typu ma nejako nelákajú, ale bude zaujímavé sledovať aké hodnotenia sa budú rozdávať po rôznych internetových médiách a aké budú reálne predajné čísla, môj skromný odhad je že hra predá na ps4 podstatne viacej ako na ostatných konzoliach, či ale zosadí z trónu GTA V, či COD MW2 je skôr nepravdepodobné.
  • Destiny je synonymum pro nudu.
  • tak tomuhle se říká PROMO
    • delas jak kdybys to videl porve :) cim vice hype, tim vice cool ne ? .)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit