Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    Avizovana delka Orderu je 10 hodin, nevim jestli to ma smysl kupovat za plnou cenu, i když asi ono tech 10 hodin nekomu staci..
    • frag.ment
      10-12 hodin herní doby je naprosto dostačující, pokud u toho nesedím 12 hodin denně. Večer si na 2 hoďky zapnu nějakou hru a pak to mám min. na týden i na dýl. Ale z videí, které jsou zatím k vidění, mám obavu, že to bude celkem nuda. Počkám na recenze a názory hráčů, než vypláznu 1500.
  • dost bolo havla
    • Delaj supr hry,aspon to uz vypada realisticky!Prvni hra v next genu,co postavy nevypadaj jak gumci s parukou na hlave,ala tomb raider,vse je realisticke,obleceni,vlasy,tvare,drevo,sklo,kov!Jen ta jedna zbran ma tolik polygonu,co jedna mapa v btf4,A ze se pc ckari smeji,je mi putna,protoze jejich kresleny hry z gumakama s lepsim vyhlazovanim,maj k teto grafice hoodne daleko!A sami zadnou next gen hru nevlasti,krom tech dema infiltrator,ktere neni v hratelne podobe,nybrz na youtube v podobe filmu!A order1886 ,je prvni hrou,ktera se teto grafice priblizila nejvice,bude to kulervouci!
  • vyvojari sony,delate supr hry,jen tak dal!Nenechte se vybuzerovat!Hlavne at to je zabavne jako predesle hry od sony,hlavne at to neni rozbity jak multiplatformovky!Tesim se na vsechna vase budouci veledila!
  • to je ňáká konzovolovina nezájem
    • Hraj si ten svuj polygonovy,kresleny svet a hlavne s neprirozenyma barvama s nakym gumovim skritkem a sekyrkou ala pc rpg,vis mi se posouvame dal z grafikou,ala order 1886 a uncharted4,mi nemame cas,na ty tvy gumovy postavicky v kreslenym otevrenym svete,tak prosim nezdrzuj.Nemame cas,nez neco z pc zceny sesmolite.
      • Az predelate half life 2 do grafiky infiltrator tech dema,tak se sklonim a omluvim se,jenze zatim mate blby keci,next gen odvas zadnej neni,jen ty kresleny hovinka,v otevrenym svete,ktery tady porad rozpatlavate!Kdo to ma povas porad uklizet!Vi tech dema infiltratorsky.Priste udelejte tech demo pokojicek pc master,jak hraje dottu na unreal engine4,at se vsichniklonzolisti pobavime,a nejvic se tesim az na xbox one prileti novy tomb raider a gears of war na unreal engine4 a rozmeta pc nad stroj do vsech svetovich stran.Protoze nic hezciho nezpatri.
        • Wau tak tohle je sranda, ty to pises jako by jsi ty super hry delal ty na next gen nebo proc tady porad opakujes at si udelame tohle a tamto. Uz dlouho jsem se takhle u komentaru nepobavil jen tak dal *15* Trolling next level *1*
          • frag.ment
            Moc zábavné mi to nepřišlo. Nedá se to číst, jestli je to nějaký záměr a pokus o srandu, tak jsem nějak nepochopil. Jestli to ona osoba myslí vážně, v tom případě je to fakt smutné a doufám, že se o něj naše zdravotnictví adekvátním způsobem postará.
    • vite co vy idiocky pc ckarkari,jdete si hrat svoje hry,na svoje plecky!Vse je kvuli vam!Mi neme,hezci grafiku,mi nemame tamhle to,vite co, tak si tu debilni grafiku a 60fps udelejte sami!Kdo vam brani!Ja vam to zavidet nebudu!kvuli vam se uspisil vyvoj konzoli,meli vyjit az 2016!My nemame,my nemame,tak si tu debilni grafiku udelejte!Tamhle mate unreal engine4 za daco,tak si tu grafiku udelejte a furt nevotravujte!Porad,kazdyho votravujete,uz dejte pokoj!Udelejte si tamhle crysis 4 v 50k rozliseni a hrajte a kochejte se.S vami nechci mit nic spolecnyho,sami tamhle zvikate zvikacky,misto obeda,a furt bude rvat neco o pokroku,me ukazte tu vasi exluzivni pokrokovou hru na pc,zadna neni,tak uz drz.hubu!Jako za Hradec!Tahnete do p@. rdele uz vas mame dost!Tahnete do p @.rdele uz vas mame dost!
      • Ty jsi jen další důkaz toho, jak hluboko kleslo naše školství.
        • A ohledne skolstvi,ja uz jsem ze skoli tak dlouho,jako ty jsi stary!
        • Ja ti na ty urazky kaslu!Sice nezvladam psani,ale vim,kdo ted posouva grafiku do predu,pc to neni.Pockej na recenzi,nez zacnes tuto hru urazet.Je to prvni next gen,jako tehdy gears of war a bude to jizda!To ti povidam!
    • Jack1947
      A taky bych zredukoval tyhle inkognita to neslouží dobrému zdravý pffůů...
    • Zavolej si ho*nocuc, zjevně máš plnou žumpu a ty ho*na ti přetejkaj už i do diskuzí na netu :).
  • Keyz
    Dal jsem si v Chome CRT+točit kolečkem dozadu (Zmenšení lupou) a získal jsem nefalšovaný filmový efekt. Černé pruhy okolo a fov na minimum.

    Kvalita.
    • U tebe je dost možný, že bys aj pt*ka strčil do vysavače. Ostatně nejeden PCtard vyměnil mozek za novou grafiku, *5* *5*
  • Interaktivní web k interaktivní "qte hře"
    • Jack1947
      Interaktivní web, k (ne)interaktivní hře která má mimojiné i qte. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit