Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a tohle by me melo bavit?
    http://hearmiii.blogspot.com/2011/06/killer-freaks-from-outer-space-gameplay.html
  • říkaj že dvojnásobně čili cca 3roky staré PC supr...až vyjdou zbyle nové konzole tak budou zase nějakou dobu výkonější než pc/budou se dělat blbě porty apod,pc to budou blbě rozběhávat...a pak se to zas ustálí a konzole si budou držet krásnou grafiku...(tímto posílám do *píp* ty pro které je nejhlavnější faktor grafika)
    • a muzes me rict kdy byli konzole vykonejsi nez pc ???? pri vydani ps3 ?? ve stejnou dobu vysla 8800GTX a ta doted rozjede vsechny porty v lepsi kvalite nez ps3 .... nezapomen ze ps3 ma v sobe upravenou 7900 a bezi na prehistorickym rozliseni ..... ti co meli problem rozjet porty byli akorat ti co si neupgradovali PC tzn neco jako zkouset rozjet ps3 hry na ps2... da se rict ze 8800GTX byla jedna z nejlepsich investici co sla udelat
  • Procesor od IBM ? ... Že by Cell ? *4*
    • hmm to asi ne to spis ten Xboxovej
      • No i to by nebylo špatné :-)
  • Ono to je stejně jedno, protože multiplatormní tituly co na něm budou vydané musí stejně zvládnout i kusy od Sony a Microsoftu, takže pokud bude WiiU silnější, tak takové malé plus u titulů nintenda.
  • BoB.2
    Mě spíš zajímá jak dlouho vydržím takovouhle krabicu (Wii U) držet než mě upadnou ruky.
    • vasekveselej
      Kámo, musíme začít posilovat *7*
  • Pokud tomu tak bude, neni divu a neni to zadny zazrak, presne jak pise uz nekdo v bleskovkach, po 5-6-ti letech od vydani X360 nebo PS3 by to bylo zahodno *3* To mi jen tak rika, kdy dorazi s necim novym konkurence, preci jen napr. u PS byl rozdil 6 let, takze by to bylo za rohem?!
    • Nebo ze by po 7-letech jako v pripade PSP? *2*
      • vasekveselej
        To se můžeme taky jen dohadovat, nikde není psaný pravidlo že konzole musí vyjít po 6 letech, klidně to může být za rok, klidně za 4, ale myslím si že je jen otázka času kdy herní vývojáři začnou tlačit jak na Sony tak na Microsoft aby uspíšili vývoj konzolí nové generace, dobře všichni víme ža dokud nebudou na trhu nové konzole tak se lepších her nedočkáme, málokdo by vyvíjel hru jen na PC kvůli jeho většímu výkonu. A Wiiiúúú není ta konzole, která odstartuje vývoj "nových" her *3*
        • Jj, jsou to jen dohady, kdy to bude, ja za sebe muzu rici, ze jsem spokojen, nehraji porad a to mi staci, kazdopadne vidim vydani na rok 2013 *2*
        • Upřesnil bych tvůj výrok, dokud nebude na trhu nová generace konzolí, tak se GRAFICKY lepších her nedočkáme. Myslím, že výkon současné generace (stejně, jako té předchozí) je pro realizaci zajímavých nápadů naprosto dostačující :) Ale je otázkou, zda by se zábavná a originální hra prodávala dobře i bez dechberoucího zpracování. Nedávný úspěch např. Minecraftu napovídá, že možná ano, ale určitě by hrála do značné míry roli náhoda a řekněme "štěstí".
          • vasekveselej
            Já myslel taky graficky, ale nechtěl sem to slovo takhle vpálit protože by se na mě pak všichni nahrnuli s tím, že grafika přece není to nejdůležitější a to a ono, ono s tou grafikou jde ruku v ruce všechno ostatní, rostou nároky na procesor a pamět, celkově už je potřeba silnější konzole aby se ten herní vývoj nebrzdil, tak šup šup ať už jsou tu ! *2*
  • vasekveselej
    Nemyslím si že to bude nějakej drastickej rozdíl, jetli vůbec nějakej, z těch prvotních záběrů z her atd. toho stejně moc vykoukat nemůžeme tak nám nezbývá než počkat na specifikaci od Nintenda...
    • Ty záběry hlavně byly z PC/X360/PS3.
      • vasekveselej
        Ty asi myslí záběry z GR online ? Já mám na mysli třeba to techdemo zeldy, já vím že podle téhle hry je těžký soudit celou konzoli ale že by mě to vzalo dech to se říct nedá, mám spíš takovou obavu že WiiU bude stále více casual než (jak já to slovo nesnáším *1*) Hard-core
        • Měl jsem na mysli tu prezentaci her od EA na tiskovce. Ani jedna hra nebyla přímo z Wii U.
        • Hry vyvíjené na jednu platformu vypadají vždy lépe než multiplatformní tituly.
          Jinak myslím, že přímo na E3 říkali, že hry budou vypadat na weejů stejně jako třeba na Xku.
    • Asi tak... Neda se nic jineho nez souhlasit!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit