Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak hra je časově omezená nebo ji budu mít v knihovně 4 ever ? *6*
  • "Celá akce běží od 15. prosince až do 5. ledna. Pokud si do té doby stihnete přidat Hitman Holiday Pack na svůj účet na příslušné platformě, už vám tam zůstane na věky věků." - přidal jsem to, začalo se to instalovat a když jsem to odinstaloval, tak už to v knihovně není, takže to funguje spíš jako free weekend akce na stemu než opravdu zdarma jako na gogu nebo humble bundle.
  • W : mrkni na Steam.
  • "vývojáři nedávno získali nezávislost" I tak se to da napsat lol
  • Me fascinuje, ze kdyz mi dovoli mozna nekdy si kousek neceho zahrat, tak maji pocit ze mi neco davaji. Trololol.
    • Tak oni ti to ale fakt dávat nemusejí,si to můžeš koupit rovnou.
    • ucho
      je to od nich nehorázná drzost, co si to vůbec dovolujou!
      • Taky me fascinuje, kdyz nekdo reaguje na neco co vlastne ani nepochopi. *3*
  • Som jediný, ktorý hral celú sériu, ale najviac sa mu páči Absolution?
    • TheGGG
      jedinej díl, kterej jsem hrál, projel jsem to stylem John Wick a spokojenost...
      • tak nebud iignorant a predtím než se zapojíš do diskuze si alespon zahraj dvojku, contracts nebo blood money. hlupáku
    • Ty brďo. Nemůžu uvěřit, že jste mi smazali můj komentář, kde jsem jen říkal, že se mi Absolution taky líbil nejvíc, protože tam vyniklo charisma 47.
    • Nejsi. Taky se me hodně líbil absolution. Ale nemůžu říct že ostatní jsou horší. Ale blood money pro mě nejhorší díl.
    • no absolution fajn, ale herni mechaniky delane na konzole (linearni postup ..). stare hitman byly delane na PC, tedy mnohem vetsi volnost pohybu. asi jina doba, diktat trhu, vytrhani strev puvodni serie a predelani na konzole. vidime to porad a u vseho.
    • Tak jediny asi nebudes. Tohle bude o vkusu Absolution totiz neni vubec spatna hra. Ale je zoracovana hone jinak (hoavne co se tyce linearity) nez ostatni dily. Takze se neda divit ze fanouskum dvojky nesednul.
    • TrentReznor
      Nejspíš, ale druhý díl stejně nic nepřekoná.Sice 3. díl mnozí považují jen za dadatisk, ale pro mě to bylo přijemne spestřeni si zahrat mise z prvního dílu v daleko temnější atmosfeře
  • Tušil som že v tom bude dajaký háčik a nedajú to úplne zadarmo ale bude to časovo obmedzené. Celkom podraz. Kedysi sa tomu hovorilo demo a nebolo to časovo obmedzené *11*
    • Ve Steamu je přímo napsáno demo.
  • nenašel jsem nikde odkaz, link kde by se to dalo stáhnout/přidat do steamu. Pomůže někdo?
    • Ok, tak musíte na steam na tom odkazu na jejich stránkách to není - http://store.steampowered.com/app/236870/HITMAN/
  • Už se Hitman stahuje, těším se :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit