Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra super, ale cena na iOS přestřelená, i plnohodnotnej port KOTORU stojí 9 euro, nemluve o portech GTAcek za 3e, myslim ze brzy bude hra v dení slevě
    • george.fantomas.5
      hola avec toi oui mais pas ici mais a espagne ou? www.ods.webgarden.cz www.aliens.artweb.com www.avu.webgarden.cz www.chufu.webgarden.cz *16* *16* www.louvregallery.webgarden.cz
    • george.fantomas.5
      hola avec toi oui mais pas ici mais a espagne ou? www.ods.webgarden.cz www.aliens.artweb.com www.avu.webgarden.cz www.chufu.webgarden.cz
  • jan.pospisil.35
    Sakra já mám na všem Android *10* na ten to asi nevyjde co? *9*
    • tvrdy.mar
      Protože na Androidu všichni hry kradou. Tak se tam vyplatí dělat jen Free2Play multiplayer tituly.
    • udajne ne, stejně jako KOTOR a poslední dobou dalších nekolik super titulu máme smulu s androidem

      uz se tesim az vymenim androida za ios přez leto, uz se chystam dlouho ale ty hry poslední dobou mě k tomu uz fakt dokopaj
      • Na IOS hry jedine Ipad.
        Iphone ma opravdu maly displey.Kamos ma Galaxy S3 a ja jen zavistive koukam jak je to tam vse pekne prehledne a velke oproti mymu Iphone 4S
        • no ja mam iphone 5, a tam hry ujdou a naopak muj spoluzak s GS3 zavystive kouka na me jak se mi hry nesekaj a vypadaj lepe nez u nej na androidu..

          ideální by bylo kdby apple udělal 5" ihpone verzi to by totalně zadupalo herní handleady
  • Tak výborné zjednodušené šachy , tahovka a pokračování série už o poznání horší .....
  • Snad to bude lepsie nez na konzole tam sa to nedalo hrat hned som to vyhodil do kosa, na pc to uslo
    • *15* Až mi doteče na PS3 posoudím . Zatím mi na PC připadalo ovládání kostrbaté a se zbytečnými úkony právě kvůli tomu že gamepad z toho ovládáíní stále čišel ;)
    • Miserius
      *1* Kdokoliv ti rekne ze je to lip hratelny na gamepadu, dneska dovolej trolla delat kazdymu *2*
      • Kdokoliv kto rekne ze sa hra na gamepadne nejaka hra lepsie ako na mysi je v deliriu
        • Ono je to ale kupodivu pravda. Sam jsem k tomu byl hodne skepticky, ale kdyz jsem to zkusil tak jim musim dat za pravdu, ta hra se na gamepadu ovlada vyborne a popravde jsem uz na gamepadu zustal :).
        • Miserius
          Jojo, takovy zavody jsou lepsi na klavesnici co *1* Googli Xcom Enemy Unknown keyboard vs gamepad čobole, dej pak vědět
          • zavody sa hraju na volante sorry brona, a sport sa mi hra lepsie na klavesnici
          • český debill, nikto vas tu na slovensku nema rad *11*
            • jen prijed dostanes do držky
            • Miserius
              Jaká škoda, zrovna jsem tam chtěl na dovolenou *1*
          • nahlasil jsem te redakci za xenofobni urazku
            • za debilitu mužes nahlasovat akorat sam sebe debille
            • Miserius
              To jsem rád, dík *1* Škoda že nemam tuhle čobolskou povahu, nahlašoval bych tě každý den za debilitu a urážky *1*
          • proc by si to musel googlit ? me se to taky hraje lip na klavesce a mysi, jediny kde je potreba gamepad/volant jsou zavody kdy nechces pridavat/brzdit/zatacet naplno...
            • Miserius
              Ja nezpochybnuju ze se to muze hrat dobre na klavesnici, ale zkousel jsi to uz s kvalitnim gamepadem? je to mnooohem intiutivnejsi a rikam to jako nekdo kdo zkousel oboje, ne jako mistni experti co zkusi jedno a hned zatracujou druhý... A ja nemam problem s uznanim ze je pc lepsi a konzole horsi ci mys a gamepad, ale tohle je proste fakt... Docela uz me zacinaj stvat zabednenci co budou neustale nadavat na konzole nebo na pocitace, obouma skupinama pohrdam a meli by si to jit ventilovat ven, vsechno ma svoje vyhody a nevyhody a pokud nedokazou priznat ani to, nemaj soudnost nebo to rikaj naschval ikdyz tomu neveri
  • Takže s Ipadem 1 sem v ... ? No nevadí *1*
    • *1* Bazar a Apple ? ....Lazy sheep buyer *3*
  • Az to bude v akci za 0,89 tak to vemu ale s tou cenou se zblaznili,nevim jestli je nejaka drazsi hra (ted neberu mikrotransakcni skvosty gameloftu :-)
    • Odulin
      Mrkni na ceny her od Square Enix. ;)
  • Stormangels
    Aho je to opravdu skvělá hra co mě bavila od začátku do konce ale za 18 Euro na mobily atd je docela dost.
  • Miserius
    Xcom je paradni navykovka na Classic/Impossible obtiznost, sice jsem to na tu obtiznost nikdy nedohral ale bavim se... Jsem jedinej kdo jakmile pojmenuje a upravi vojaky tak mu hned umřou? *1*
    • irdzi
      XcomEU je jedna z mala her, u kterych doporučuji normal obtížnost protože na vyšší se dostavuje totální ničení mojí jednotky - vůbec nechápu co dělám špatně ale na hard je pro mě hra skoro pořád o loadingu :( ...
      • Miserius
        Hraju na Hard, obcas na Impossible a na Hard to neni moc tezky, holt se musi uz hodne taktizovat, Impossible uz je strela s 70% presnosti sebevrazda protoze mines *1*
        • irdzi
          No a to je právě vono!!! Já si úplně nejsem jistej jestli je ta hra o taktizování pááč zvednutí obtížnosti se mi zdá spíš jenom jako zvýšení pravděpodobnosti že minu i když hra ukazuje že mám 90% šanci na zásah ... nechcu zabíhat do matematických diskuzí (chápu ža při 90% můžu minout i několikrát za sebou) ale prostě můj postřeh z tý vyšší obtížnosti byl ten, že protivníci se trefovali z pozic, ze kterých já si ani netroufnul něco dělat ... a to mě v určitým momentě prostě začalo hrozně vytáčet-přišlo mi to víc o štěstí než skillu ... ale třeba jsem akorát máslo (dohrál jsem to jednou na normal a jednou jsem se dostal docela daleko na hard ...).
          • Miserius
            Ne, myslim si taky ze to je jak rikas. mam nahrano tak 50 hodin na Classic a Impossible obtiznosti a z toho tak 10 hodin jen kricim a nadavam... Nepriteli se zvysi sance na trefeni + dmg a tobe snizi, to je celý *1* *13*
  • tuhle hru jsem koupil a hned po nainstalovani me prestala bavit, imo totalne zjednodušene a je videt ze je to port z konzoli. No ale snad se k tomu jeste nekdy vratim prece jen me to stalo 30 eček
    • zajimave ze hra stojí 18 euro, ale předpokladam ze si hater co ani nevlastní apple zařízení natoz tu hru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit