Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dohráno a musim říct že je to fakt super. Za 15€ dostanete kopec zábavy *3*
  • RPG je všude po cocot.. a kvalitních, nevím o jakých zlatých časech se tu mluví. Ještě neskončily :D
    • Hmm. Dáš mi nějaký tip?
  • Vypada to skoro uplne jako Eschalon od Basilisk games. Skoro bych rekl ze si od nich koupili engine i assety. *8*
  • Ano. Máte pravdu.
  • Strida se den a noc, npc ziji vlastním životem...pecka..to ještě nikdy nikde nebylo *7*
  • před 20 lety to bejvala mohla bejt super hra
  • Vizuál se mi líbí, má to kouzlo a atmosféru (pro mě).

    Hratelnost vypadá také zajímavě.
  • Vypadá to suprově, věřim že i hratelnost bude špica
  • Tak moment, súdruhovia. Tohle není turnbase, s tahovými souboji to nemá společného vůbec nic. Tahový souboj je, že dostanu určitý počet bodů, které v boji využiji podle toho, kolik stojí určitá činnost. Pokud mám 10 bodů a píchnutí kudlou stojí 3 a pohyb o políčko stojí 1, tak můžu 3x píchnout, 1x se hnout nebo 2x píchnout a pohnout se o 4 políčka, nebo vůbec nepíchat a jen prchat o 10. To, co má tahle hra je pseudo realtime, co už bylo v Eshalonu, je to něco jako Diablo s povinným pauzováním za každým klikem. Osobně to nesnáším.
    • Jinak mám taky radši klasický turn-based, ale furt lepší tenhle tzv. continuous turn-based než real-time klikačka...
    • Pseudo realtime nebo pseudo turn-based. Záleží, jak to napíšeš. Ty sis samozřejmě zvolil to, co se ti hodí víc do krámu. Mimochodem, akční body nejsou nezbytné pro TBS systém. To je další polopravdivá berlička do tvého krámu.
    • Tenhle system byl pro dungeony celkem bezny. Ze se ti nelibi je tvoje vec, ale to neznamena, ze to nejsou tahy.
    • MickeyMutant
      Je to tak. Tady si klasicky nezapícháš. Jakmile je to přerušované, tak už to prostě není ono.
  • To je jako vtip nebo to tvurci mysli vazne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit