Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U toho Saboteura vůbec nechápu, že ta hra tak zapadla. Hratelnost a hlavně jednotlivý postavy naprosto super, lepší než v leckterym AC od dob Ezia. Po všech AC, FC, WD a SC Blacklistu naprosto osvěžující záležitost a drobná zastaralost grafiky mi nijak nevadila (hráno před cca měsícem, do tý doby jsem o hře vůbec nevděl).
    • taky se mi ta hra moc líbila, za mě 8/10, rozhodně bych jí přál větší úspěch
  • Her s otevřeným světem po vzoru AC je dnes až moc, nemusí přidávat další. Batman, Shadow of Mordor, Mad Max, Watch.Dogs a Far Cry mají spoustu přejatých prvků a nové AC je tady minimálně jednou za rok.
    • + SC Blacklist. Ale u tohodle + AC, FC a WD je to celkem jednoduchý - hry dělá jedno a to samý studio, který používá stejný základní herní mechaniky.
  • znám osobne, milá holka
  • Co to je za žvásty? Saboteur je skvělá hra...
  • Nic zlom ale saboteur bol docela uspesny a originalnejsie a kvalitenjsi ako AC. Ale ako viem ze sa bavime o EA , minimalne investicie maximalny profit je jedine co ich zaujma a sra.. na hracov
    • Jack1947
      Jak mohl Saboteur vzniknout pod takovým křápem jako je ubisroft je mi a vždy už bude záhadou...
      • Saboteur vznikl studiem Pandemic a vydavatel byl EA koko** co sem zase sypeš ubisoft ?
      • Saboteur vznikl studiem Pandemic a vydavatel byl EA koko** co sem zase sypeš ubisoft ?
      • Ty jo, ale to vůbec nemusí, to se stačí podívat kdo Saboteura vytvořil a publikoval. Mystery solved. *8*
        • Jack1947
          Sorry nějak jsem už z těch srnacůůů vykolejenýa zmatený že všude vidím to jejich logo to EA pomalu to samé *7*
          • Áno, vo vašich príspevkoch cítiť kritické hodnoty "srnaců". Odporúčam vypláchnuť gebuľu prúdom vriacej vody pre odstránenie prischnutých hován na lebke.
  • Jack1947
    Hmm a optimilizaci a odbugování vede nějaké prase co se válí celý den v blátě... *7* "Příběhy heheh" To tam mají asi hodně bramborových lidí co... opice závislé na tabáku a drogých by vymysleli lepší příběh a hra by se dala i více hrát. *3*
  • Já bych byl radši, kdyby EA vzkřísili Dead Space v tom nejlepším slova smyslu (1. a 2. díl)...
  • Mart9
    Prosím o aktuální fotku.
    • tomekbobek
      https://pbs.twimg.com/media/CTQqSYjW4AA8ofy.jpg:large
    • Taky mě dostává, když pořád vídám její fotky, které kolovaly ještě před vydáním AC1.
    • koukni na jeji twiter
    • No každopádně už tuhle si někdo pěkně vyretušoval .)
  • AC hry nemusím, no mne sa zdá, že tie prvé diely boli predsa len lepšie ako tie nedávne pokračovania. Ja by som nebol proti pokračovaniu saboteura, aj keď mala tá hra svoje muchy tak bola celkom zábavná.
    • Mě AC už od prvního dílu prostě nebaví, jedině co mě zaujalo, byl multiplayer tuším prvně v Brotherhood. AC na mě vždycky působil jako že je spíšo koukání, než o hraní a koukat se vydržím dvě, možná tři hodinky, pak to jde z disku...
  • Snad bude mít Assassin konečně konkurenci aby se sérií něco dělal.
    • to jsem netusil ze Assassin dela Assassina
      • To se odhalí v posledním dílu, že všechno byla virtuální realita, kterou stvořil a naprogramoval Assasin a hráč dozná, že zatímco si myslel, že ovládá Assassina, ve skutečnosti Assassin ovládal jeho a smál se mu do ksichtu. Twist jak stehno. Ještě se mi dostal do ruky papír se scénářem pro nějakou misi, zatím jsem přeložil jen něco o vyvraždění rodiny a nejsem z toho moudrej. Nadpis zní Non-Disclosure Agreement, docela kchůl. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit