Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Menorri
    Nevím jak vás, ale mě už ty "tupé" pohyby konzolistů na všech gameplay videích opravdu na hru nenalákají. Kdo kdy viděl aby hru která se zakládá na přestosti=odměně(například ve formě hezké animace letící kulky) hrál někdo s gamepadem v ruce! *9*
  • ja vedel, ze me to nezklame ta hra. Chvili jsem byl trochu na rozpacich kdyz jsem videl vyholenou hlavu, cetl o zmene lokace ve ktere Max bude, ale ani na moment jsem neveril tomu, ze by to byla spatna hra. Pri sledovani videi jsem rad, ze ma duvera v tohle pokracovani neutrpela zadnou ranu. Je trochu usmevne, ze lide kteri na hru pred nejakym mesicem plivali a vyrvavali jak RockStar zkazil celou serii a bla bla bla....tak najednou obraci jak se jim to zacina libit a kdesi cosi:-) Neni to jen tady, ale na mnoha serverech lide otaceji sve nazory. Nejdriv silna slova o tom jak hru hrat nebudou, jak neveri tomu co s tim RockStar udelal a jak poskodili dilo REMEDY atd....a najednou to vypada dobre, najednou se hraci tesi *1* Na druhou stranu, je to opravdu super, ze lide meni nazor a hra se jim zacina libit. Urcite lepsi nez kdyz se vsichni hraci tesi na nejakou hru a pak vsechny zklame *1* Hra se mi od zacatku libi a ted se mi libi mnohem vice, RockStar dle pohledu na to sel s opravdovym respektem a odrazi se to na celkovem vzhledu hry. Ted uz jen doufat, ze na PC nepo-erou port, tohle je jedina vec, ktere se opravdu obavam. Ale jinak, palec nahoru a chvalim
  • Super, ještě by to chtělo, aby ta hra byla krvavá jako Soldiers of Fortune, prostě chci někomu ustřelit kus hlavy nebo mu brokovnicí vystřelit ven střeva, to mi ve hrách chybí a proto si to vynahrazuji aspoň v práci na jatkách
  • Tak tohle vypadá opravdu dobře. Max byl a bude vždycky o střílení s ucházejícím příběhem a místo krytí byl k mání již zmíněný bullet time.
  • Krtecek-GT
    Zlobte se nebo ne, ale připadá mi tento druh her už hodně vyčerpaný. Jen běhat a střílet bez pořádného příběhu nebo systému krytí už se v dnešní době snad nemůže ani uchytit. Snad Max bude mít ještě něco v záloze, aby z něj nebyla tuctová střilečka
    • 1) MP3 ma system kryti!
      2) Nepamatuju ze by MP byl o necem jinem nez o bullet timu a strileni bez poradneho systemu kryti.
    • smejki
      tož...
      Max Payne z části na příběhu vždycky stál
      Ve videu se o systému krytí hovoří.
      tož?
    • no tak ty si dobrej ****. MP 1/2 stale jsou nejlepsi strilecky ktery vubec vysly diky spickovymu pribehu. A sraacky typu ME1/2/3 se tomuz nemuzou rovnat ani po kotniky.
      • Krtecek-GT
        MP 1/2 byli se špičkovým příběhem, ale jsme v roce 2012
        • Jen proto že je rok 2012 tam dobrej příběh nebude?
          • Krtecek-GT
            Kolik poslední dobou vychází her s opravdu DOBRÝM příběhem?
            • smejki
              "Jen běhat a střílet bez pořádného příběhu nebo systému krytí už se v dnešní době snad nemůže ani uchytit."
              versus
              "Kolik poslední dobou vychází her s opravdu DOBRÝM příběhem?"
              contradiction detected.
              lawyered!
  • Luxusní.
  • Kujva už, strčte si ten přehrávač do..... za klobouk.
  • Nemůžu si pomoct, ale nepřijde mi to jako pokračování 2jky...přijde mi jak kdyby to byla uplně jiná hra... *7*
    • No....já jsem teda rád, že to není ta samá hra. Samozřejmě doufám, že zůstane stejná ponurá atmosféra, vybroušená hratelnost atd.
  • jediny z ceho mam trochu obavy sou ty jejich "final kill cams" prijde mi, ze se to muze lehce prehoupnout v neco otravnyho co rychle omrzi a zacne to narusovat plynulost hrani...
  • v bullet time sa hybe moc rychlo az je to trapas.
    • zahraj nejdriv 1 a druhy dil a pak teprve pycuj. Je to +- stejne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit