Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ollisia

    Zdravím, mám dotaz... Hra je ještě v betaverzi nebo už je zcela hotová a nepracuje se na ní??? Mate mě, že na Steamu je datum vydání až v roce 2020, zatímco Epic Games už ji normálně prodávají... Může mi to, prosím, někdo objasnit, proč to tak je???

  • TheGGG

    lidi chtějí hrát za vojáky, rytíře, piloty a řidiče traktorů... hrát za nějaké opice a skákat mezi stromy, to rozhodně rekordy trhat nebude...

    • ALHAZRED

      Nejsi cilovka...spíš holky 8-15 let, ty moje nemužu od toho odtrhnout ...😬😂

      • TheGGG

        tak snad je to alespoň vědecky přesný a je tam něco poučnýho, ať z toho mladší ročníky maj alespoň vzdělávací zážitek

        • ALHAZRED

          Jo představ si že my bychom se v 80tkach učili do školy takle...

          Decka z dejepisu si za domaci ukol si zahrajte 2 levely Totoal War Medieval 2 kampaň za anglány...😂

          Proste multimedialni učivo to by se ty decka radši pripravovali jako když maj čist blby učebnice...jinak tohle je budoucnost

          Voni si tu historii nebo treba biologii neumi moc dobre predstavit takle je to vtahne

    • Lidi chtějí hrát prakticky za cokoliv, co je napadne a na co mají náladu. Fantazii se meze nekladou.

      • twicer

        No některým očividně fantazie meze klade :D

    • Corvus

      V tom případě nesejm lid, uf!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit