Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prej 3-5h a debakl :-) :-). A co je podle Vás drahý. Když jsou v dnešní době lidi ochotný utratit 30tis a více za mobil, tak pořízení VR setu by neměl být problém. Podobné hlody jsem poslouchal i u dooma 1. A tenkrat poridit PC bylo opravdu finančně náročné. Všechno má své limity a ty jsou od toho aby se překonali.  

  • Když jsem v roce 1998 poprve hrál HL1 byla to pecka v té době nastavila nové pravidla pro kvalitni FP hru. V roce 2004 HL2 pokračoval v nastavené laťce, zas přinesl nové herní mechaniky a super příběh. Před pár minutami jsem dohrál HL Alyx a zas se povedlo nastavit laťku o něco výš. Byla to super jízda, která dává tušit, že VALVE to myslí s VR opravdu vážně. A dle konce bych řek, že další díl na sebe nenechá dlouho čekat                  " doufám ". A pro všechny závistivé palačinky, přestaňte kopat kolem sebe a než na to naházíte hnůj. Zkuste si to zahrát. 

  • Taronyu

    OMG, veď práve to, že ta fyzika je aj po 16 rokoch stále rovnaká, je dôkaz toho, aká nadčasová vec to vtedy bola. A posun hranice sa predsa nerozlišuje podľa toho, že sa potom nič nemení, ale práve naopak, že tu nič také nebolo predtým. Tvl, trošku rozmýšľaj kým niečo napíšeš :)

    A nie, v HL2 nebola fyzika ani náhodou len doplnková a estetická záležitosť, ale bola esenciálnou súčasťou gameplayu a gunplayu.

  • palcov

    Tywe, kolikrát si ještě přečtu o tom, že HL "posouvá hranice průmyslu"? Vždycky to byla "jen" nadprůměrná střílečka. Například hrátky s fyzikou v HL2. 16 let po vydání a fyzika je ve hrách stejně jako v době HL2 - tedy jen doplňková a estetická záležitost. Fakt posunutí hranic. 3D střílečky jsou pořád to samé už 20 let a HL žádné hranice neposunul, protože proč taky. Tipuju, že s VR to bude podobné.

  • Rick

    Mluv laskavě za sebe. Já jsem velkým fanouškem HL série, vyrůstal jsem na ni, chodil jsem do herny jako malý kluk si zahrát Halfa, protože náš rodinný už tak strašně drahý počítač to prostě neutáhl. U HL2 jsem si musel počkat snad 5 let, abych měl počítač, který to utáhnul. Já tu hru miluju a nikdy bych nechtěl, aby game experience byl pokřivený lidmi, kteří by nejraději redukovaly vývoj technologií, jen aby nemuseli platit za nový počítač.

    Jdi si zahrát generickou moba nebo nějaký battle royal prosím tě, to je pro tebe. Half-Life vycházel vždy v předpokladu, že posune hranice herního průmyslu a to se taky teď děje a ty tady brečíš, že se vyhnuli tvým představám.

  • WortexCZ

    Je to bozi! ;)

  • Deywik

    ee na ten mam hypoteku neboj. 

  • Duncan66

    Hejtovat, co jsi sam nezkusil je typicka ukazka neopravnene nadutosti a hloupe omezenosti dane osoby zaroven...

  • Tady hlavně moc nejde o to, že se jedná o HL, ale spíše o první čistě VR hru, které se dostalo AAA péče.

    Jinak si nemyslím, že by dnes někoho ještě moc vzrušovalo pokračování HL2, byť hype by se kolem HL značky dal vytvořit slušný. Ve výsledku ho zase tolik lidí nehrálo (byť to pak začali přibalovat i k rohlíkům) a ti už dnes ani nebudou primární cílovka.

  • Chtít VR kvůlie jedné hře je to stejné, jako si kupovat herní počítač kvůli jedné hře. Blbost. Ale na VR je toho mnohem víc než jen HL: Alyx a právě třeba Subnautica nebo The walking Dead jsou taky super hry. Nehledě na to, že nějaké hororovky pro silné nátury, to je pak lahůdka :).

  • x_ander

    Celé je to u tebe jen o tom, že to prostě nemáš jak upiratit, co? VR headset zkrátka přes torrenty nestáhneš :) Tak tady nebreč.

  • Corvus

    CRAP!

  • Corvus

    Nelži! má to 10-11 hodin. Jinak ale kvůli H-F VR pořizovat nebudu. Určitě je to pecka peckovitá, ale osobně mě VR naprosto nezajímá a pokud bych ho v budnoucnu chtěl, tak především kvůli Subnautica. To je jiné kafe!

  • WortexCZ

    Ale to ja mam uz vive pro. Od vydani. Me jde ciste o hru... nastesti pro penezenku ;)

    Nadsenych recenzi pribejva. Asi cekam naprosto zbytecne. No jo. Zejtra s tim neco udelam.

  • Škoda, že se mi z VR dělá šoufl...

  • 3-5 hodinový debakl? To je ale prostě lež, je to plnohodnotná dlouhá hra. To je prostě fakt. To že si za tímhle stojíš spíš dokazuje to, že odmítáš přijmout VR, protože nechceš. 

  • Jack1947

    Všechno je možné, holt si to chtěli zkusit bude to spíše 3-5 hodinový max debakl ( na VR nic pořádného dlouho nebude jsou tu jisté limity)

    Tak jasně hejtovat to budu, zkoušet to nebudu nemám jak :D

    Fanoušci tohle určitě nechtěli a jen málokterý si kvůli tomu bude pořizovat tak drahý bazmek aby mu na to jen sedal prach nebo koupí a pak prodají... nemyslím si.

    Už ani nedávají náhledy textu ( respkt kratší text tady nad komenty)

  • Dokud to nezkusíš sám, nepochopíš. Fanoušci to spíš nevěděli, jestli to chtějí. Ale ohlasy jsou jasně pozitivní. 2D verze není možná, to by byla úplně jiná hra.

  • Jack1947

    Nechápu tu přehajpovanost prodejů VR kvůli tomuhle! škoda že není nějaká "2d" verze a snad je VALVE jasné že tahleta hysterie, po vydání pomine. Snad se rozhoupou k pořádnému ne VR dílu, i když HL mi moc neřiká a dvojku jsem ani nikdy nehrál ( jen episodu 1,2?) už je to fakt dlouho nevzpomínám si ale vím že tohleto všichni ti fanoušci nechtěli.


  • jestli váháš a chceš index, tak vůbec nepřemejšlej a jdi to objednat. Protože jediný co se stane je to, že tě to hodí na čekačku a ani nic neplatíš...Pokud objednáš teď, dá se předpokládat, že k platbě tě vyzvou nejdříve za 2 měsíce... Takže na pohodu, to se dá i našetřit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit