Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MalyZeli

    No, mam to zadara v ps+ na PS5, dohral sem intro, urcite by bylo nefer hodnotit hru tak brzo, ale zatim mam hodne smysene pocity. Prvniho Aba sem hraval na PS1 jak blazen.

  • No osobně jsem spíš trošku zklamanej. Přijde mi ta hra jako překombinovaná a ta akční složka mi tam prostě nesedí.

    A co se týče hádanek, nemám sice dohráno, ale zatím taky zklamání.


    První díly se mi zdály po všech stranách lepší.

    • Inquisitor

      Škoda. Já se považuji za skalního fanouška prvních dvou dílů. Hraju pravidelně každý rok a pořád mě to baví stejně. Proto mám pokaždý strach z nových pokračování. Ten nový jsem ještě nehrál, ale n'Tasty se mi vůbec nelíbil. Novou grafikou se úplně vytratila původní atmosféra.

      Ono se to asi úplně už napodobit nedá. Ty pozadí a hlavně geniální ozvučení vytváří jedinečnou atmosféru a proto mám původní díly nejradši. Tím nejsem proti  novým pokračováním, to určitě ne. Nakonec staré díly si můžeme zahrát kdykoli. Jenom se na ně prostě nedokážu dívat nekriticky bez srovnáváním z původním.

      • uher

        Mě na New 'n' Tasty nejvíc vadilo jak to bylo přesvětlený. Nevím co je to napadlo.

        • Inquisitor

          Jo původní hra hraje na mnohem temnější strunu. New 'n' Tasty je barevný a světlý, takový cirkusový.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit