Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Realtoltek

    Jo a ještě jsem zapomněl....ten bojový systém je hotová tragédie...

  • Realtoltek

    Ve stavu v jakém to vyšlo je to odpad, který si nezaslouží více než 3/10. V podstatě je to nehratelný konzoloidní sranec. Zoufalá optimalizace, zoufalej loading, zoufalé bugy...jedním slovem tragédie a za mě refund po 2h hry...  z toho 1h loadingu.

  • schali

    Nenechte se zmást recenzemi ze zahraničí. Vypadá to na pěknej průšvih. Ta hra nemá s W2 mnoho společného. Pokud melo W2 nějaký kouzlo, tak tady zdá se uz neexistuje.  Je to delany ciste na konzole, prakticky vsechny upravy, kterou jsou videt v uvodu hrani jsou negativní, pocinaje menu, nastavení postav, atributu, proste vsechno a to jste jeste ani nezacali hrat.

    • Po dvanacti hodinach hrube nesouhlasim.

      Nez budu narcen, posledni konzole kterou se kterou sem mel tu cest byla PS2 u kamarada. Osobne sem vzdy mel jen PC.

  • Corvus

    Být backerem na Fig.co se někdy velice vyplácí. Jako v případě tohoto megaskvostu roku 2020! :-)

    • Morraw

      Taky mi nedávno přišla sběratelka 🙂 Úplně jsem na to zapomněl !

  • tuco

    Citace:

     ... a hluboký, taktický soubojový systém, který působí i po desítkách hodin stále svěžím dojmem. 

    No, ve WL2 to byl prave soubojovy system ktery mi po desitkach hodin neprisel az tak svezi. Tak uvidime.

  • LessPh

    Zacinam se o to zajimat, ale jako posledni dobou ty hry na PC stoji neskutecny penize.. Death Stranding 1900, Wasteland 3 1600, obe hry maji nalepku Day One edice, coz me ale vubec nezajima.. ja chci standardni edici! Realne jsem ochotny za tyhle tituly v den vydani utratit 1200 za kazdou.. S takovouhle cenovou politikou ode me uvidi penize az pri prvni sleve nebo te dalsi jeste vetsi...

    • vsak se da koupit za min nez 1300 krabicovka

      • LessPh

        A kde? I tak je to hodne... s postou je to 1400.. to je proste moc za hru jako Wasteland..

        • treba na Comforu coz je normalni origos IT obchod je to za  1292 s dopravou zdarma

          • LessPh

            Super diky, ted uz jen rozseknout jestli do toho jit... 1300 je stale hodne pres caru za hricku jako W3, ale uz jsem ochotny premyslet o investici:)

            Kde jsou ty doby kdy jsem kupoval ME2 za 1100 kolektorku:D Triple acko za cenu, kterou se nezdraham zaplatit.. za tohle bych dal i 1400 ve sve dobe. Ale W3 proste nedosahuje produkcnich hodnot ME2..

    • Pavel Makal

      Nevím, jestli je to pro tebe relevantní rada, ale Wasteland 3 bude od zítřka součástí Game Passu, a to i na PC.

      • Jevo83

        Mne ta info pomohla, diky :)

        Skusal som hrat Wasteland 2 na xbox, ale je to nehratelne, kamera je naozaj postapokalypticka... a odzoomovat sa da tak malo, ze absolutne netusim kam idem....

      • LessPh

        Diky, vim o tom, asi to zkusim jako demo, ale jako platforma na cely walktrough to pro me neni..

  • Je fajn, že se novej Fallout vydařil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit