Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triptich

    perfektné čítanie a obrázková galéria ultimátna :D pobavilo

  • Asi si zahraji shoguna, protože tady to dobývání dává smysl. Total War je skvělá série, ale přijde mi divný dobývat skoro celý svět. Hlavně v Medieval. Tady je prostě Japonsko a hotovo.

    • Derp_1337

      Jestli si myslíte, že v Medieval dobýváte "skoro celý svět", tak mám pro vás špatnou zprávu. Měl by jste se vrátit do školy a trochu si zopakovat Zeměpis 😉

  • Jack1947

    Než jsem rozklikl článek a diskusi myslel jsem že se jedná o dojmy z For honor:Marching fire lol 😀

  • Derp_1337

    Jo, v Total War a Crusader Kings člověk občas zažije nádherné momenty plné neuvěřitelných zvratů.
    Bohužel tohle hře moc dlouho nevydrží, to nejzajímavější se stává na začátku a v ranné střední fázi hrání... pak se to bohužel postupně mění v nudu s nekonečně dlouhými tahy s vaší (téměř) neporazitelnou válečnou mašinérií.

  • Santo01

    Přiznám se, že když Vašek na Gamesech začínal, moc sympatický mi nebyl. Nevím, jestli je to jenom zvykem nebo časem, ale už se mi jeho vystupování docela líbí a píše čtivě. Jen tak dál.

  • Dobrý článek. Moc jsem se bavil. 👍

  • OcrauX

    Super článek, jen tak dál 

  • jack

    Vašek tu poslední dobou píše velmi pěkné originální články! Chválím!

    • Row

      Tak zas ten Pikatchu mne zaujal ze jsem si ten clanek rozklik i kdyz mne obecne puvodne vubec nezajimal. :D

    • Derp_1337

      Ty ilustrace by si zasloužili nějakou speciální cenu xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit