Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "ochotní vydat pro datadisk Bad Company 2 - Vietnam ještě jednu dodatečnou mapu" - oni tu mapu už určitě dávno mají a holi ji normálně zakomponovat, jenom udělali tohle pro zpestření. Fuška to nebude, tipuju do týdne to bude odemklý, možná dřív.
  • Jen tak pro zajímavost
    pochlubte se kolik jste měli nejvíc expů za jeden zápas
    • muj rekord je 21k *1*
    • Dnes jsem za dvě kola dal s medailema 12k a 16k ...z lvl 18 na 20 během dvou rund. Byl jsem štasten =D...(nízký level, po tom co to vyšlo jsem to nejak odložil =D před týdnem mě to chytlo a najednou se začlo mluvit o tom vietnamu a spetznatzu a všude o tom mluví jako by na mě čekali až to zase začnu hrát *1* ) To s tou dejme tomu latencí je pravda. Dá se na to ale zvyknout. Nároční hráči typu cs a cod můžou být asi nervní, já naopak z army jsem rád, že stihnu zabít tolik lidí za tak krátkou dobu a to, že mne zabijí když už jsem zalezl mě netrápí, protože v reálu bych stejně vykrvácel *4* *4* Tak BF zdar
      • spetznatz?
    • Kdyz si dal par medaili tak 40 000 nebyl problem
  • To uz je docela starsi informace....
  • ja to pařím na ps3 a je to skvělá hra
    ani problémy z pingem nemám a to bydlím v zapadákově kdy ten net taky není žádná sláva
    • tím líp pro nás *1*
    • Ta hra je optimalizovana na horsi pripojeni, tudiz lidem s horsim pingem se zda vse OK.
      • Přesně tak, takže já řežu nožem jak chci a nic a pak ke mě někdo v pohodě doběhne, dá si mě nožem a ještě mu ani nic neuberu. Hlavně od té doby co přišly nové mapy.
  • Tak nevim, i na českých servrech kde mam ping do 5ms mi to laguje a hitreg je tragickej. Muj ingame ping je okolo 60ms, lidi s pingem 140+ si me bezne davaj sekundu potom, co zabehnu za roh. A to je k nas****. Moji optikou to opravdu neni, ostatni hry fungujou tak, jak maj.
    Takze pokud to nedaj dohromady, tak do toho nehodlam investovat ani korunu.
  • wow, tleskám.Tohle je prostě geniální tah. Nová mapa je naprosto užasnej napád jak motivovat hráče hrát týmově!:D diky diky diky, chci víc
  • Stihneme to velice brzy *3* *5* už se nemůžu dočkat =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit