Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojte ! *14*
    Caute volam se @ndy, sem velikej paran a hrac jako roptef.Narodil sem se roku pana 1978,
    v krasne oblasti mnesta Brno.Ked sem bol malickej tata mi delal ruzne veci.Neco mi furt vsude strkal a ja sem cumnel na neho jak zizala na capa.A pak sem pochopil ze cim vjetsi predmet tym hezcsi zazitek *2* .Jednou sem si nandal do analu 26 cm klad dreva.U ha, to byla pazba.No k veci! Sem Admin , ten nejvetsi Admin na svete!Mam spustu kamaradu kterym zikam Cauky a Ahojky *14* Jednou se pamatuju ze muj kamos Dr.Menchik mi nandal 2 litry acidofilniho mleka do analu.Ja to nechal u sebe 14 dni.A pak sme to zrali.Ou jea jea jea, Ja sam sebe uznavam, sem cavo, a myslim si ze sem i majstro.Jea *5* Tak co dneska budeme delat, To se ptam sebe !Budu Adminovat a hrat Solitajre *16* Pozor sem Admin a hram Battlefield 3 a budu hrat i Battlefield 4 a 5 i 6 a mam i pejska.Jmenuje se Gaštan, tata mu nekdy zika PindaKundoPes , juea jea , cauky a ahojky *14*
    • .chuj
    • Asi se hodne nudis co?
      • Cau @ndy sem taky gay , a nestim se za to.Miluju te *14*
    • o cem to pise ? ja mu nerozumim !
    • Jezis Maria *12*
    • chuj.
    • chuj
      • Hanzales
        To spíše vypadá, že nějakému jelitu Andy v BF3 pěkně natřískal a teď se mu takhle trapným způsobem "mstí" :) Ps. Nejsem Andy, jsem CreveteRosso a na p*del dostávám zatím pěkně taky, ale takovou husťárnu bych nezplodil ani po 50 pivech a košíku "chutných" hub. Každopádně mazec... :)
        ..ale chuj je taky výstižné, to jo :p
        (ps: po tom jeho "příspěvku" mě ten filtr na slovo prd*l docela rozsekal) :D
      • LoL retarder z Battlefield.sk foru, no jo gay je gay *12*
        Andy ses trapnej hovnival
  • zx_spektrum
    Před 10 dny mi banka blokla internetovou platební kartu z důvodů podezření na bezpečnostní únik dat u zahraničního subjektu (bez upřesnění), protože ale krom PayPalu, Amazonu a Steamu v zahraničí moc používaná nebyla, nevím jestli to náhodou nemělo souvislost. Karta nicméně byla z 01-2010.
    • Podle me,kdyby se utocnici dostali k citlivym datum,tak by po netu byly stovky a tisice hracu hlasicich podezrele deni na svych uctech.
      Jelikoz se tak nedelo a ani nedeje,tak bych pricinu tveho problemu hledal pravdepodobne nekde jinde.
      PayPal a Amazon by snad mely byt taky bez problemu,tak nevim.
  • Caute jsem homosexual, hledam si nejakou znamost. VAZNOU !!!
    hledejte mne na battlelogu ! nick @ndy2305 *14* *14* *14*
    • Dobry den,

      Vase existence byla eliminovana dne 13.02.2012 19:55
  • Pan Koblížek si neumí zabezpečit vBulletin... smutné.
  • Ty lidi jsou fakt nepoucitelni, ktery DEME*T se muze "vloupat" do STEAMu? Prece STEAM vyhovuje nam, nam hracum!!!
    Toho jako velkeho "hackera" bych radsi poslal na Blizzardy retardy.... :D
    • Můžu tě ujistit že je velká skupina lidí, kterým STEAM zrovna moc nevyhovuje. Já na to názor nemám, protože ho nepoužívám. *4*
      • No jasne, vim o jake skupine mluvis :) A procpak jim to nevyhovuje? Museli by mit wine, aby ho vubec spustili :D
  • jindra.veliky
    half-life 3 by mi jako odskodneni stacil *3* nebo aspon info *5*
    • Kdo se ti má co odškodňovat ty nicko?
    • Trol.internetovy
      Přídávání +/- v poslední době blbne. Místo mínus to dává plus *11*
    • V Matrixu se vyskytla chyba: Jindra je plusu.
      • Je tak sladky, rad by som lizal zadocek *14* *14* *14*
        • ty nejsi gay....ty jsi huIibrk *7*
      • Neboj se, jeho další příspěvek bude zas vypadat jako ruský teploměr *3*
      • Ringwraith
        Tak napsat to co on, tak jsem v plusu snad aj já. *1*
      • *v plusu
  • Sony byla za hack psn tvrde kritizovana, pritom se zachovala daleko lepe. Uz pri podezteni psn odstavila a informace poskytla daleko driv a nasledne celou infrastrukturu psn preinstalovala, coz je u hackleho serveru nutne, nikdo totáz neni schopen zarucit, ze si na hacker na hackelm serveru nenechal nejaks zadni vratka. Uzivatele donutila zmenit si heslo a odskodnila je.
    • Jejdásek opět dokázal, že deda_vseveda, eee, Wraith CZ a jejdásek jsou jeden a ten samý PC hater (pls. odpusť si kecy o tom, jsi na naší straně, každým výrokem dokazuješ opak). PC přeješ jen to nejhorší a neodpustíš příslušný hatespeech vždy, když je příležitost. Proti Steamu, proti hráčům, proti hrám, proti ovládacím schématům, proti tomuhle a jinde zas proti tamtomu. Pokračuj, ale většina lidí už ví s jakým pokrytcem má tu čest.
      • Vem si pilulku, treba ti to pímuze a nebo si aspon dej facku :-).

        Opravdu nejsem na vasi strane, ja nejsem na zadne strane, jsem nestranny, nikoli fanatik a hatter ostatnich stran. Z pc digitalnich distribucnich siti si vazim gogu, greenmangamingu nebo treba gamersgate, ti maji poctivy pristup, zda se, ale Valve, nenech se vysmat. To ze jsou popularni jen ukazuje, ze lidi jsou porad zabedneni, tak jako vzdycky byli, jako kdyz preferovali nacisty nebo komunisty. A nekdo na to poukazovat musi, i kdyz se to zabednencum vasi strany nelibi. Ty dobre vis, ze mam pravdu, akorat ji nechces slyset.
        • Jejdasek opet utoci a opet je to smrtelne *1*
        • vlastik.plaminek
          Mám na tebe malou prosbičku. Běž do kuchyně, tam vem paličku na maso a dej si ránu do hlavy. Pokud se ti rozsvítí, tak ji vrať zase zpátky a pokračuj v rozdělané činnosti. Pokud ne, tak vem ostrý nůž a ufikni si pytel, protože lidi jako ty by neměli šířit svůj genofond.
          • napodobne :-)
        • GlaDOS
          Jejdásku, mohl by ses prosím spláchnout do záchodu? Někdy vážně lituji, že mají všichni lidi na netu právo vyjádřit svůj názor. Asi nemáš věch pět pohromadě, když porovnáváš komunismum a nacismum se Steamem.
          • Nesrovnavam steam s nacismem, poukazuji na neuveritelnou tupost lidi, kteri se tak snadno nechaji zlakat pozlatky a nevidi nebo ignoruji zlo, ktere se za tim schovava. A steam je zlo i kdyz si to spousta zabednencu dnes neuvedomuje a na to je potreba upozornovat, i kdyz je to asi marne. Masa hlupaky se nenechala poucit ani v pripade nacismu nebo komunismu. Schvalne si prectete treba capkuv text "Proc nemohu byt komunista" ktery napsal v tricatych letech a srovnejte ho s chovanim komunistu v padesatych letech. A pak se ptejte, jak mohli ti lide byt tak blbi, proc ignorovali ocividne, pred cim je inteligence varovala. A se steamem je to stejne, je tu spousta lidi, kteri upozornuji na skryte zlo steamu a ktere se uz zacina projevovat, treba zavedeni region locku na dosud svobodnou a otevrenou pc platformu, na centralizaci a monopoluzaci digitalni distribuce, kdy je cim dal tim vic her zavislych na steamu. A presto to ta tupa masa heacu ignoruje a nechape a az to za deset let pochopi, tak uz bude pozde.
        • jejdasek - You, sir, are an i***t. *4* Dotyčný to vystihl a pár facek by jsi zasloužil ty. Zabedněnci, lůza, nacisti atd., vznosný kecy o férovosti, na druhý straně pohrdání ostatními diskutujícími a konečně tupá umanutost ve věci svojí pravdy, to je opravdu celej děda vševěda, tedy ty, což jsi se ani nepokoušel popřít. Víc není třeba vědět.
          • Lidska blbost je nekonecna a ty jsi jejim otrockžm vojakem. S kazdym diskutuji tak, jak on se mnou. Se slusnymi slusne, s inteligentnimi inteligentne s tebou po tvem. Nepohrdam ostatnimi diskutujicimi, dokonce ani s temi hloupymi, pohrdam pouze se zlodeji, ti si nic jineho nezaslouzi. Tupa umanutost, tim asi myslis ze obhajuji sve nazory, nikoli vsak tupe, obhajuji je argumenty. A rozhodne si nemyslim ze vim vsechno a jsem deda vseveda, nevim proc bych mel popirat takovou kokotinu, snazim se diskutovat vecne a ne vyvracet nejake blbe poznamky ktere s veci nesouvisi.
    • Ocelot23
      Jo odstavit PSN, aby lidi nemohli hrát byl fakt skvělej krok...Už vidim jak za odstavení steamu budou všichni rádi...A s tím odškodněním...my dostáváme každý vánoce a léto něco nového(hru,dlc) pokud se zúčastníme jejich ,,oslavy,,
      • Ano, z hlediska bezpecnosti je nejlepsi server napadeny hackery odstavit, preinstalovat a zabezpecit. Ze se ti to nelábi neznamena, ze to neni pravda. Jasne, prachy jsou prachy, kdo by odstavoval sluzbu, ktera je tak vydelecna. Na to ma koule jen malokdo. Sony ano, Valve nikoli.
        • Sony mělo koule třeba i na odstraňování funkcí konzole uprostřed cyklu bez jakékoliv náhrady a také na špehování svých zákazníků, není v ničem lepší než konkurence, jako je třeba Valve. Svatozář si nech pro matku Terezu.
          • Sony svatozar nema a zruseni other os rozhodne nebylo spravne. Tám spehovanim myslis co, to bude nejaka blbost. Nicmene k hacku psn se postavila celem a mnohem lepe nez valve. A na to je dobre upozotnit.
    • Nekecej blitky sony bukvo.
      • Jo, to je typicky clen GodofWarovy strany, v hlave nasr. az to z ni leze ven :-).
  • Ringwraith
    Cool, Steam jsem začal používat 2010, takže ok.
    • Děláš machra a hajz*y máte na chodbě *12*
      • *7*
        • Ringwraith
          Taky si říkám.

          Záchody totiž máme doma tři a z toho jsou dva v koupelkách (v naší a té prarodičů) a jeden samostatně vzadu.

          (Užitečná informace, není liž pravda?)
          • *1* *1* *1*
  • No nevím, co se včera se Steamem dělo, ale najednou padl počet hráčů a připojených až na 25 337. Asi výpadek celé infrastruktury. Což v souvislosti s pátečním prohlášením (najednou z ničeho nic) ve mě trošku rozladilo. No snad nic vážného.
    • pred nekolika lety nesel steam nekolik dni protoze jim tornado trefilo serverovnu :D
    • Neodpojitelný zdroj energie pro datová centra byl odpojen *1*

      Update: Our data center's uninterruptible power supplies experienced a power failure.
      • Btw takhle nějak vypadala křivka hráčů na Steamu.. http://img813.imageshack.us/img813/9896/steamqc.jpg *2*
    • smejki
      to se semtam děje, že zničehonic spadne server.
  • co presne je steam guard?
    • Steam Guard ti je k ničemu pokud si deme*t co má všude stejný hesla.
    • podle me brani ukradeni uctu - pokud se prihlasis z jine IP adresy nez obvykle, tak to posila na kontaktni email kratky kod. (pokud se pletu tak me nekdo opravte)
      • smejki
        nejen jiná IP, ale i jiná konfigurace PC
        • Co je Steam Guard vim, ale když se tu rozběhla tahle debata tak se ještě zeptam. Když jsem si teď koupil noťas tak to při každym přihlášení na notebooku po mě bude chtít opsat nějakej kod z e-mailu?? Například, když se jednou přihlásim z PC a pak zas z NB a naopak??
          • smejki
            ne. pokud zařízení používáš pravidelně, SteamGuard se zeptá jen při prvním přihlášení.
            • Díky Vám za odpověď hoši.
          • fixcz
            Mělo by to být jednorázové - jednou se to aktivuje a už to jede. Pokud by ses připojoval např. do Store (Obchodu) přes internetový prohlížeč (a ne přes klient), pak to bude chtít další aktivaci - pro ten prohlížeč.
        • Stačí jiný prohlížeč pro přístup na Steam Store a nebo jiný systém na stejném PC a taky vyžaduje ověření.
        • i stejný počítač po určitém čase nepoužívání.
          • smejki
            hezky pěkně
      • Je to jak říkáš, při přihlášení z nového počítače je třeba opsat kod z emailu, který přijde.
      • Black_Hand
        je to tak, a ten kod neni zas tak kratky.
        • Ten kód je čtyřmístný...
          • Black_Hand
            5. a je to nejaky hash pismena+cisla, tzn. 36^5=60466176. coz rozhodne nedas do doby nez vyprsi cas. takze tak kratky neni :).
          • Ono se to snad dá někde nastavit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit