Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nojo, vždyt v reálu se nedá v BFH ostatně jako v každé podobné hře přežít... možná tak přežívat. *1*
  • Přesně tak, je to až moc nápadné, že o tom píšete tak často. O ničem jiným jsem v tak krátkým časovým úseku neviděl psát. Co pak za tím je? Kvalita hry to rozhodně nebude, to se tady (asi krom autorů článku) docela všichni shodneme. :-)
  • Jak prezit ? Nehrat ..... vyzkousel jsem a po par hodinach smazal ........ je to uplne o nicem a v moment co vyjde GTA V na PC tahle hra tak nejak ztrati smysl.
  • Mod s autama do propadaku BF4 za tisicovku...to si snad muze koupit jenom uplnej zoufalec. Dalsi hra, ktera ma 10x drazsi reklamu nez vyrobu. Na bliti.
  • Jack1947
    No, sice můj první dojwem byl takový že chaos ale to bylo hlavně proto že jsem hrál chaotativně prostě je nesmysl všude běhat a hnát se za zabitími oni přijdou sami. Nakonec jsem si oblíbil mod Hotwire zvláště proto že je to nejrychlejší exp taky nejzábavnější a všichni se snaží většinou spolupracovat. Já se snažím pomáhat a docela mne pobavilo že 10killů jsem dal vozidlem *15* safra už mně to začíná bavit kam se hrabe cod... atp je to sranda v Hotwire sice stále dokola ale zábavné.

    Líbí se mi nákup zbraní co vám i zůstává... akorát se mi to začlo kousat a stalo se to nehratelné. Hotwire fakt nemá chybu oproti normálnímu BF které pro mne není je to hle příjemná změna. Není problém vyhrát když se zabírá v autě a pomahá vám parták. Dokonce hodně hráčů na vás počká když zabere auto. Conquest se mi nelíbí ale Hotwire je super. Cena se mi teda moc nelíbí nejlveněji za 1000,. co jsem koukal.
    Na relax je to myslím supr hra.

    Prostě hra od hry, ještě že nejsou důležité narozdíl od Heist počet zabití, prostě jiný typ hry no. Nechápu proč např někdy hráči neobsazují auta a docela tím kazí hru. Přeci jenom to je týmová hra onehdy zase nepřátelský tým má nevýhodu přišel jsem na to že to je lepší v co nejvíce hráčích když jich je málo je to nuda. Když jich je hodně... atp pak taky campování s grnátometem. Tak nic co by kazilo hru a ty levely mají logicky velké hráli to každý den lol 83lvl. Tam je snad 100levelů ne takto už pak ani nemusí kupovat když to dohráli.
  • Jaký direct x? To U PS4 neznám,užívejte si svoje starosti s pc.
    Jinak hra super, aspoň je to zas něco jiného.
    Škoda, že ta beta není aspoň na 14 dní.
  • Me to tak spatny nepride.. ale musim hrat mod conquest coz je klasika battle 4.. ty jejich novy mody sou sracka, proc by meli v fps hre hrat hlavni roli auta a jezdit snima dokola jak debilove.. urcite bych raci aby se drzeli tematu valky a to klidne i navrat k 2 SV.. tohle cely je jen takovej nastrel na jakej motiv delat battlefield 5 a vyplneni mezery nez se udela frostbite 4 a dalsi plnohodnotnej dil
  • Strašná beta, mám stabilně +- 100 fps, žádné propady, ale i tak mi to přijde strašně trhané a zpomalené. Zbraně vypadají směšně, nové mody o ničem, conquest se tam nehodí snad vůbec. Když už přijít s něčím novým, tak aspoň úplně překopaným, ale ne s tímhle, to je opravdu hrůza.
  • Zkoušel sam betu, a jako neni to špatný. Některý mody sou docela dobrý, ale třeba conquest bych dal pryč, protože se do toho prostředí Policajti/zloději úplně nehodí. Zbraně mi přídou, že se taky ovládaj líp než třeba v BF4, to samý vozidla. Na druhou stranu, ale pokud vlastníte BF3 nebo 4, případně oboje, tak Hardline za ty peníze nestojí, protože tech novinek tam zas tolik neni. Nováčky v sérii by to ale bavit mohlo.
  • Tak jsem to zkoušel dvakrát. Poprvé jsem od toho po třech kolech utekl a odinstaloval to. Včera mi to nedalo a zkusil to znovu a byl jsem zase úplně stejná lama jako před tím:-) Mám ve slevě BF4, tam jsem taky těžkej noob, ale tady jsem úplně tragickej:-) Prostě je to taková bramboračka všechno kde mě hned každej sejme než se vůbec na enemy podívám, natož abych po něm stihnul nedejbože vystřelit:-) Nechápu, jak ty děti můžou bejt tak rychlý a přesný:-) Nic pro mé pomalé reakce středního věku, ale co se mi chvilku líbilo, tak byl soundtrack v autech:-) Hlavně Public Enemy a KRS One:-) Jinak asi nic pro mě no:-) a jak tam může být už někdo 60 level, tak to taky nepobírám:-) Ale hlavně, že to děti baví:-) Jdu radši na "jedno" to mi jde líp než tahle gulášovka:-)
    • Tilwaen
      Mohli by udělat server jen pro nás s pomalejšími reflexy *1* Jiný multiplayer v FPS hrách než kooperativní pro mě znamená většinou stejnou zkušenost jako pro Tebe.
      • *4* no to by mohli *4* server kde by jsme se naháněli my "brzdy" *1* Server for slow Old Boys *1* Jakmile se potkám s někým face to face, tak ani nemrknu a jsem mrtvej *4* Jsem si koupil novou myšku, tak jsem si říkal zkusím nějakou tu populární FPS a zjistil jsem, že myš to za mě neodehraje *1* Ale kupoval jsem si jí hlavně kvůli WT, tam mi to jde celkem *4*
        • Jack1947
          Hodně lidí zapomíná (včetně mně ) že to není o tom že všude vyběhnu a dám 5 šmejdů jednou ranou. Chceto trochu myslet dát si pozor, být nablízku spoluhráči nehnát se za killy pak se to dá. Uhrát, zabití důležité ve finále nejsou tedy (bez heist modu) bez vzájemné kooperace je hráč celkem zbytný.
          • No to je taky fakt. Pokud to hraje člověk sám a bez sluchátek jako já, tak je tam asi trošku jako páté kolo u vozu *4* V BF4 hraju nejvíce conquest a tam se snažím spolupracovat, bránit a útočit na body, které označí velitel, ale tady jsem se nechytal *4* ale stejně mě to bude lákat až to vyjde *4* nejsem taky žádný hardcore hráč. Posedím u toho hodinku, víc ne, tak se asi ani nemám jak zlepšovat, když tomu nevěnuji dostatek času *4* Ale jako dost čumím když v BF4 skončí kolo conquestu a jsou tam borci co mají třeba 65 killů a je sejmou tak 10x max *4* Já tam upižlám tak max 10 killů a mě sejmou tak 25x a to hraju za assaulta na serverech bez sniperů *4* Lama prostě no, se k tomu přiznávám a jsem s tím smířen *1*
            • Jack1947
              No, prostě kempí a dostávají snadno killy takovýhle skill já neuznávám. Tady i když mám málo zabitzí a nehraju na zabití tak se celkem i bavím. Prostě BFkteré se dá hrát pro mně a není chaos jen se je třeba umět přizpůsobit a proč sluchátka to není potřeba já ani nevím jak se komunikuje ve hře *15* stačí následovat někoho a to se chytíš i když no... asi ted už si moc nezahraješ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit