Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fajn podmaz . velmi atmosfericky .... kto by mal zaujem tak :

    https://soundcloud.com/dlkc/cyberpunk-2077-mike-pondsmith
  • přijde mi zrůdné teď hypovat lidi a potom je nechat 3 roky čekat na hotový celek
    • Zrůdně účinné .... slinty slint ....
  • Jeff
    Jedno se musí nechat - poláci resp. CD Projekt prostě uměj. A teď nemyslím jen tu technologickou rovinu, ale také tu podnikovou, tzn. marketing, PR, HR...prostě mě nepřestane udivovat, že to takhle skvěle zvládaj.
    Tak nějak mi připadá škoda, že se podobnou cestou nevydalo i tehdá illusion softworks, dneska 2K czech. Sice o tom prd vím a dovnitř té firmy taky nevidím, ale dneska, bohužel, má moje pařanské sympatie větší CDP.
    • Paul_cz
      CDP je rozhodně nejsympatičtější firma v herním průmyslu. Já tak trochu víc doufám že z českých Warhorse vznikne něco podobného.
  • Keyz
    Ten černoch by mohl ve hře dát i nějaký dabing.Hlas má fakt dobrej.
  • mirekdusinojc
    Jenom takový drobný detail. Béhance není studio, ale stránka sdružující práce různých studií a kreativců. Něco jako DeviantArt, ale víc profi. Trailer dělalo studio Platige (http://www.platige.com) , které také informace o jeho tvorbě na Béhance umístilo.
    • Overwatch
      Díky, opraveno.
  • hadam sa do vydania CP77 objavi este jeden sequel Deus Exa, nech zalepi to dlhe cakanie do 2015+ *4*
    • MrSanta
      Toto je opravdu velmi dobrá idea. Ještě by k tomu mohl Ken Levine přibalit našláplý remake prvního System Shocku a bylo by dobře *1*
  • All that hyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyype! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nikoliv deskovou, ale role-playing hru *3*.
    • Viktor_H
      Zaběhnuté je to u nás většinou jako "Hry na hrdiny" (DrD) X "Deskové hry" (Talisman). Držel bych se toho, je to tak už přes dvě dekády...
    • MrSanta
      Myslím, že deskovka je u nás zaběhlý výraz pro pen and paper role-playing hry. Též známé jako tabletop role-playing games. Ovšem na názvosloví tolik nezáleží. Hlavně že si rozumíme *4*
    • Overwatch
      Jak se takový věcem správně říká? Papírovka? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit