Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sugyn
    Na jejich hry se dobre diva, nic mene jsou to jen linearni koleje s iluzi rozhodnuti.
    • Protože klasické adventury byly úplně nelineární a cokoliv tam šlo vyřešit alespoň dvaceti způsoby...
    • Veď toto. Keď ta opakovane hra takto podráža, že dumáš 10 minút nad nejakým rozhodnutím a nakoniec je vysledok rovnaký, už len ťažko sa dá užiť bez pochybností že vôbec niečo robím.
    • No, v poslední době se na to ani koukat nedá. Ta grafika Game of thrones už je podle mě není moc dobrá.
      • Vegen
        Game of Thrones je pro mě asi jejich nejslabším dílkem. Oproti tomu krapet přehlížený Borderlands je perfektní. :-)
        • Loader bot souhlasí *1*
  • niceguyfromrussia.ru
    lepší nadpis by bol:
    Jak studio Dontnod s Life is Strange vzkřísilo adventury

    Všetky ich hry sú v porovnaní s LiS ako autistické maľby vedľa Piccasa.
    • No life is strange zbožňuju, jestli to nepokazí tak u mě 10/10, ale není to adventura v tradičním smyslu a tradiční adventury se bohužel od krásné ručně kreslené grafiky přesouvají do sféry indie pixelart, což považuju za hloupé, protože ručně kreslená grafika je vždycky hezčí viz Machinarium, taktéž považuji za ne moc šťastný nápad nazvat interaktivní seriály od telltale adventurami (tím neříkám že to jsou špatné interaktivní seriály, ale od adventur čekám mechaniky, které opravdu zaměstnají mozek jako opravdu složitá puzzle)
      • Kozy
        Pixelart je taky ručně kreslenej.
        • ano a taky hipsterskej, když to může vypadat líp než kostičky a stylizací bych se neoháněl, miluju Indiana Jones and the fate of Atlantis, ale ve své době to byla grafická bomba, poté přišli adventury jako broken sword které laťku posunuly ještě výše návrat k pixelartu vidím spíše jako pózu, stejně jako poslouchání indie rocku(nebo obecně fixace na jeden žánr muziky, když díky youtube múže člověk poslouchat od kvalitního brazilského fusionu přes underground rap z japonska, úžasnou elektroniku z dánska a holandska) zkrátka stačí použít fantazii a nebýt pozér nebo poslouchat žánr jenom proto že ostatní to dělají také)

          https://www.youtube.com/watch?v=Jcwqs1fJ2vQ *5*
  • kennyB
    Nejsou špatný, ale hrám jako jsou Broken Sword, či Posel Smrti se nepřibližujou...
  • Prý adventury :-) Jsou to interaktivní animované filmy, nic víc, nic míň.
    • je to dobrodruzstvi (adventure)? Je, tak zavri p*del.
      • Pozor přátelé, máme zde inteligentního angličtináře a odborníka na herní žánry v jedné osobě!
        • del0
          To je něco podobnýho jako s tím hraním role. *15*
  • JamesFaith
    Telltale nevzkřísili adventury, oni jen oživili subžánr interaktivní film a úspěšně se přiživili na zaběhnutých značkách.

    Skutečné adventury teď prezentují dlouhodobě Frogwares + další záležitosti jako Life is strange nebo Erica Reed.
    • MikeiXX
      Dlouhodobě a kvalitně prezentují adventury jedině WadjetEye Games.
  • Nevim jestli bych to nazval adventurou, je naprosto ultra linearni hra, kde je jen misty dej prerusen nutnosti kliknout na jednu ze 4 moznosti, pricemz je vetsinou zcela lhostejne, na co clovek klikne. Zabava to jiste je, to uznavam, na druhe strane je usmevne, ze je napriklad dnesnim 3d akcim vycitana linearnost a u Telltale her, kde je ta linearnost stonasobne vyssi nez u jakekoliv 3d akce, to nikomu nevadi.
  • Krescz
    Sherlock Holmes, to jsou adventury...tohle jsou pohádky kde si vybírám co řeknu, navíc udělají od každého první sérii a trvá jím to psovi pastva. Kde je Wolf Among Us?
  • Pilgrim66
    Přijde mi, že Telltale spíš hřeší na kvalitní náměty, než na samotné hry. V konci člověk zjistí, že jeho výběr byl spíš kosmetickou změnou pár dialogů. Třeba The Wolf Among Us jsem si fakt užil, ale může za to hlavně skvělá předloha spíš než nějaký um Telltale.

    U Game of Thrones mám pocit, že už to nezachraňuje ani ten námět...
  • Peppa
    Tím, kdo spasili adventury jsou Wadjet Eye Games, tohle je jenom animovany film.
    • Vidim to stejne. Hry od Wadget Eye Games jsou pro me poctou klasikam z konce 80. a půlky 90.let. Advneturam od Telltale jsem nikdy neprisel na chut.
  • tohle že jsou adventury? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit