Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslave nic proti ale skaces mu pekne na spek a delas ze sebe tu pekneho trotla.
  • Jsem už od PSX výhradně playstationový hráč a musím uznat, že to byli konzolisté, kteří neudrželi v této diskuzi své hádavé pudy na uzdě. Rhulande, vážně se nad sebou zamysli, tvé předešlé výlevy mají jako PChráče urazit? 0/10 Jsi ty ale chudák...

    Jo a co se Knacku týče, naprostý nezájem, tahle hra patří na Wii U, připomíná mě to tvorbu Insomniaců z PS2, která mě nikdy nebrala. Nyní jedu pouze filmové zážitky. LastOfUs *5* *14*
    • Rhulad
      Tak za prvé Rhulade. Myslím, že není těžké napsal jméno neslavnějšího lederského císaře správně. Za druhé 17 plusů svědčí o všem. Za třetí to nikoho nemělo urazit. Za čtvrté je to nadsázka. Za páté chytl se to ho jen uhejkaná husa Veskoslav *7*
      • TheGGG
        Tady si tvůj nick nezapomatuje nikdo. Mě taky pořád komolí a to jsem si dal přezdívku aby ji zvládl opsat i (e)mentál. Jinak nemohu souhlasit s první větou *3*
        • Rhulad
          Myslíš tu o neslavnějším císaři?
          • Rhulad
            Jo Brys byl náhoda. Ale Ezgara to věděl jelikož, kdyby se neotrávil tak by nejspíš dopadl jako jeho rodina čili smrt určitě vítal. Jinak Rhulad není moje nejoblíbenější postava, ale je hodně originální a dobře napsaná. PS. Teď jak nad tím přemýšlím sám nevím :D jestli to věděl
            • TheGGG
              Něco na tom bude, už je to nějaká doba co jsem to četl. Jinak Rhulad je skvěle napsaná postava, to je jisté.
          • TheGGG
            Přesně tu.
            • TheGGG
              Myslíš? Když o tom pak Triban Gnol (alespoň myslím že se tak kancléř jmenoval) v nějakém pozdějším díle mluvil, (nebo vedl monolog teď už nevím) nezdálo se že by cokoliv s králem domlouval. Jen litoval že se napil i Brys.
              Jinak Rhulad mě povětšinou dost štval :), pak mě ho pravda bylo líto, ale v pátým díle jsem ho fakt rád neměl.
            • Rhulad
              Tak otrávil ho ten kancléř, ale 100% to věděl to bylo domluvený, kdyby Tiste Edur prošli přes Cedu.
            • TheGGG
              Seš si jistý že se otrávil sám? *1*
            • Rhulad
              No byl asi hodinu než se otrávil :D hrdina
            • TheGGG
              ééé Ezgara Diskanar pokud se nepletu byl taky chvílu císařem. To byl teprve charizmatický vládce
            • Rhulad
              Jo tohle je subjektivní. Ale ono těch císařů tam moc nebylo - většinou to byli králové.
      • Rhulad
        Víš co je nejsmutnější? Že tebe se ty moje příspěvky dotkly, když na ně tak rozhořčeně reaguješ. Jak na ně reaguješ? Nadávkami! Takže nevím kdo sebe tady dělá hlupáka.
      • "Za třetí to nikoho nemělo urazit" -> 1. "pc fanatiků", 2. "upocených, mastných čelech fanatických pcčkářů". Tak když to vezmeš tak půlka tvého příspěvku jsou jen urážky. Nevidíš si asi do huby. *7*
        • Rhulad
          Ty koho to urazí tak ať si sáhnou do svědomí a něco se sebou udělají. Ostatní se tomu jen zasmějí .)
          • Veskoslav
            Ano hlupáku, vzpamatuj se už proboha. Jediné, co tu poslední dobou píšeš je nadávky na pc komunitu a na Dishonored. To umí i cvičená opice.... *11*
            • Veskoslav
              Všichni si hlupáčku, co jsem napsal jako první příspěvek do této diskuze. Nikoho jsem nenapadal, nikomu jsem nenadával. Pak jsi se zjevil ty a už to jelo. takže si srovnej, kdo tu hlupáku začíná vyvolávat zbytečný flame.
            • Rhulad
              Co děláš ty ? Všem tu nadáváš do debilů, trolích lejn apod. To je opravdu hodně osvícené. Když jsem psal ten první příspěvek bylo to psané pro tebe a jsem rád, že jsi mě nezklamal .)
  • Rhulad
    Novinky o konzolích a nejvíc je tu pc fanatiků. To svědčí o jejích čím dál větší frustraci. Čím blíž se bude blížit ps4 tím víc bude prasklých žilek na upocených, mastných čelech fanatických pcčkářů.
    • Já mám obojí a jsem spokojenej. O PS4 budu uvažovat podle toho jaký hry na ní budou, ale nejspíš pro existenci Naughty Dog si jí pořídím tak nebo tak.
    • Veskoslav
      Ty jsi vážně psychicky nemocný člověk.....Mimochodem PS4 je v podstatě osekané pc. Nic víc, nic míň. Takže se dál ukájej svou debilitou. Možná z toho trotlení vyrosteš.
      • Rhulad
        Říká zdejší sociopat :D od tebe to opravdu sedí. Víš co je spíš známkou na hlavu nemocného člověka? To, že ses tu objevil a já chytl čtyři mínusy a ty čtyři plusy. Náhoda že jo? .)
    • Frustraci? Nepřijde mi. Konzolisti se hádaj o to, kdo má víc exkluzivek, kdo z nich tahá míň peněz, kdo má horší služby... Já bych řekl, že to nejsou PCčkáři komu praskají žilky.
      • Mám jednu teorii, nevím, jestli je správná, ale rozhodně k zamyšlení. V dnešní době, kdy je přetlak tabletů, androidů, handheldů (a taky výrobců) apod. mi připadá, že se tyto gadgety navzájem předbíhají mezi sebou, a paradoxně moc nevytlačují PC a notebooky. Dle mých zkušeností vím, že spousta mých známých má vždy PC a jeden z těchto technických vynálezů. A to se určitě nějaká novinka kutí. je to zajímavé sledovat :)...
        • PC je ze všech těhle gagdetů nejvíce multifunkční, zatímco tablety, konzole atp. se zaměřují jen na některé funkce a snaží se je co nejvíce rozvíjet. Ale i kdyby existovaly zařízení, které by vynahrazovaly všechny možnosti PC, tak stejně PC jako takové nevytlačí. Cena a samotný počet zařízení by bylo velké mínus. Logicky teda PC jako takové může vytlačit jen více multifunčkní zařízení, což je něco, co je zatím asi ještě v nedohlednu.
          • Taky mám ten pocit. Nechtěl jsem to takto rozepisovat :)
  • Not sure if serious or just trolling
    • Další lempl co neumí psát česky...
      • tahni ty jedno prase nechutne
    • Veskoslav
      GGG v tomto netroluje a nepopírám, že některé tituly se mi líbí a ten druhý. To je okaté až to bolí.
  • jojo ps 4 je kral a bude kral . hratelnost exklusivnich her je opravdu na maximalni urovni + grafika ako z budoucnosti. Je videt ze konzole valcuji kazdym dne pc. Pc je skomirajici platforma a jeto videt na prodejich her samozrejme.
    • Zkus tohle napsat do čínštiny :D, to by tě hnali. Kupříkladu Ryse mi připadá jako QTE se spoustou skriptů. Lepší hry vyjdou až mnohem později, teď je to spíše jedna z prvních vln, aby měli aspoň něco před prodejem PS4 a One.
  • TheGGG
    Ty PS4 exklusivity vypadají luxusně slint, něco mi říká že tu máme krále next genu
    • the gg chudak, mrzka existence a waste lidskeho zivota se zase ozval, tatka s nim vcera cural pres plot a protoze muzou curat jen jednou za tyden zbytek dne sedi ggg na pocitaci a opakuje veci co slysis od cool spoluzaku. Zase sis to dal chudacku, keep trolling more, bavis nas a sebe zahrabavas do dobreho humusu *15* *15*
      • TheGGG
        *14* Toto je názorný příklad proč by se někteří lidé neměli pouštět k PC. Jen si otlačuješ prsty a snažíš se trollovat, důkaz kam PC komunita klesla.
        • kubi-wan
          Zato ty tu ukazuješ, jak jsou konzolisti na výši *1*
    • Luxusne vypadaji spise Xbox One exkluzivity *5*
      • Malleth
        Tam hrajou spíš na kvantitu než na kvalitu. A stačí se podívat jaký exklusivity vycházej na PS3/X360. To se myslim nezmění
      • Myslíš ty QTE blbiny pro mrkvosoftí stádečko? *6*
    • Jo, menuje se PC
      • TheGGG
        Každý ví že PC je už dnes jen drahá zbytečnost.
        • Jo, máš recht. Uvědom si, že PC se dá použít nejen pro zábavu - já na compu dělám a vím, že nejsem sám. A podle posledních průzkumů:
          Čína a Indie - 80% zastoupení PC zbytek konzole (Japonsko, Jižní Korea...)
          USA 50/50
          Evropa 50/50 (PC jsou zejména ve východní Evropě)
          Austrálie 50/50
          Afrika přesah PC
          ... vskutku mrtvé médium :D, to jsem slyšel v roce 95, 2000, 2005 a pořád nějak nechtějí zmizet :) a co se týče ceny - za patnáct tisíc sestavím PC jak víno, vydrží mi minimálně pět let a když se mi zadaří, dokážu si na něj uspořit do půl roku. A jestli to přeplatím o pár tisíc, konzolista to samé utratí na cenách her. Ještě jsem fakt neviděl hru na Xbox nebo PS, co by stála pod 1000. Ale každý ať používá, co chce.
          • TheGGG
            Oujé, až na to že většinu PC z toho tvého z pr*ele vycucyného ukazatele tvoří PC za 6000,- v kanclu
            • Měl jsem na mysli herní sestavy... a Asie má například velmi levné komponenty. Navíc zde není úplně jednoduchá podpora konzolí.
        • Whisp
          Viem, že je to troll, ale dokáže pobaviť *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit