Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prej vítejte u další "naší" hry ze série MaM. To, co tu NWC dlouhá léta tvořila, oni utopili v komerční žumpě.
  • Přestante tady kecat o Warcraftu a radši me reknete kolik RAS bude ve hře *3*
  • boha ten pribeh je uplne kopie Warcraftu lidi + elfove + trposi + orci proti demonum to je taaak trapny a ta legenda orci jsou nadrogovani zlocinci *12* kdy uz prestanou delat hry pro deti ale pro lidi co ty hry hrajou ???
    • Me byl pribeh u serie M&M tak nejak vzdycky ukradeny. Byl stejne klisovity a ohrany jako ve Warcraftu a jinych fantasy hrach inspirovanych svetem J.R.R.Tolkiena. V M&M jsem nikdy kampan nedohral do konce a radeji jsem hral velke vybrane mapy.
  • U homam 5 se mi nelibilo, ze udelali strasne velke objekty na strasne male mape.
    ve starych dilech byla obrovska mapa s malyma ikonkama, takze se tam vlezlo 5x vic.

    navic mesta byly strasne neprehledbne... doufam ze to opravi
    • mestá budú už opeť 2D
  • Přijde mi to hodně jako pětka, která mě vůbec nebavila. Neříkám, že je to špatná hra, ale oproti silně návykové trojce, která se dá hrát stále znovu a znovu, něco postrádá
  • HoMM VI:
    Kraal Warchief Orcov
    Warcraft III:
    Thral Warchief Orcov

    Originalita sa ceni najviac, nie? :)
    • xixixao
      Vzhledem k tomu, že jméno zní "orcky" jenom když končí na al popřípadě aal, tak se není zas čemu divit... Tolik koncovek "orkština" určitě nemá :) (o všudy přítomném onomatopoickém R nemluvě...)
    • Ze by zrovna svet warcraftu byl original to se teda taky rozhodne rict neda...
      • A kde se vlastně vzali Orkové ? Kdo s nimi přišel prvně ? .... Tuším že Warhammer Orky zpopularizoval , nebo je i vymyslel ( Tolkien měl jen skřety ) ?

        Warcraft si je už jen vypůjčil a deformoval do podoby v které se objeví v HOMAM VI :/ .
        • :) Takže vítr vane skutečně od grafomana Tolkiena a jeho bestiáře ("Orcus"– Hell = Demon) . První použití jména pro označení samotné rasy pak z Dungeons & Dragons ....... a 10 let v jejich prospěch Warhammer nadobro deklasuje z boje o prvenství .
          • kotty
            Nechci ti do toho kecat, ale skret se v anglictine rekne Orc, takze vitr vane skutecne od Tolkiena. Ale to jak je videl Tolkien a jak jsou popisovani napr. ve Warhammeru se samozrejme lisi.
  • z dosavadního info to bude opět, jak už je poslední roky ve zvyku, notně osekané pokračování půvpdně skvělé hry, se zaměřením na to většinové jednodušší hráčské osazenstvo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit