Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak BETA zaplacena, jsem na ni zvědavý, podle toho se rozhodnu jestli objednám sběratelskou krabicovku nebo ne. Někde jsem četl, že se v šestce inspirovali právě trojkou, kterou považuju stále za nejlepší díl, tak uvdiíme jak to dopadne.
    Každopádně nevím jak funguje u playmanu ta jejich digitální distribuce, betu jsem zaplatil přes paypal, psali mi, že už ji mám připravenou ke stažení v jejich download manageru, ale chyba lávky, v něm nic není.
  • Však já mám svou sběratelku již předobjednanou :) Těším se...
  • Včera večer jsme hráli s bráchou Heroes 3 a musím říct že dle mě je to nejlepší díl :)
    • BoB.2
      Jojo přesně spousta věci co b_lo v 3kach a nebude v 6kach mě bude chybět balista,lečivej stan,věž kouzel,dračí utopie,skrouhly suroviny *11*
      • mě se zdá že se z toho snaží opět dělat hru pro děti (jako u většiny her)=zjednodušování... je to škoda :( a to je důvod proč poslední H...co sem si koupil byli trojky s datadiskama ,čtyřky sem no však víš :D a zbytek už ano nehraju ty čtyřky sem hrál pár dnů :/...ještě tu mám tu edici HoMaM(zelené DVD) + HoMaM 2 gold(modré DVD) :) miluju tu grafiku :)
        • BoB.2
          ja nedavno dohral 2ky a tet se chystám na 1ku *2*
  • BoB.2
    Podle tohohle
    http://img26.imageshack.us/img26/1889/216cs.jpg
    už maj na 6ku pár datadisku naplanovanejch jestli jsem to dobře pochopil *5*
  • BoB.2
    Taky jsem si objednal zběratelskou krabicovku ale taky jsem se dočetl že BETA bude v provozu jen dva tejdny škoda *10*
  • Štve mě že k digitálce je v sběratelské verzi víc přídavků. Už jsem si dávno předobjednal krabicovku. Doufám že bude možný na netu někde sehnat bonusy a dohrát je.
  • NonSuch
    to je fascinujici jak posledni dva dily uz to ubisoft nejak vzdal a vzdycky se podiva, jake relativne nezavisle studio udelalo dobrou strategii, koupi je a daji jim na hrani dalsi dil homam
  • Což o pokračování, tady by mi to ani tak nevadilo, jen kdyby se to drželo víc starých dílů. Respektive, nejvíc by mě asi potěšil datadisk na HoMaM 3 nebo 5 *1* .
    Btw, nechápu tu drobnou změnu jména, že by právě tím chtěli naznačit že bude dost věcí jinak?
    • nebo neměli při vyvoji nic lepšiho na praci :D
      • Zjistil sem, že sem na nějakou dobu totálně zazdil novinky z HoMaM (odmítám si zvykat zatím na novej název *1* ) a že je tohle označení venku už delší dobu...
        Akorát sem rozpolcenej jak p*del, přítelkyně má HoMaM někdy od dvojek nebo trojek, má je strašně ráda, narozeniny ke konci září takže ideální dárek. Teď je ovšem otázka jestli bych jí tim nenasral *1* . A možná i sám sebe pak při hraní *4* .
        • tak ty by si měl mít taky rád ty její dvojky/trojky :D ... ne promiň :D
          k tématu záleží jestli má ráda ty starší jestli jo tak tomuto se vyhni já mám rád jen od 1 do 4 pak už se o to nezajímám :D i ty 4 byli už na hraně nejradší mám ''3'' je to podobný dvojce jen upravený s podzemím apod :)
          • Však taky mám, to se nevylučuje :)) já věděl že mi na tý větě něco nesedí :).
            Jedeme doma tak ekvivalentně HoMaM III a V, konečně sem si sjel i nějaká gameplay videa VI (původně se mi nechtělo v práci..) a myslim že to pude. Škoda opětovného ořezání ras a vydávání v datadiskách a surovin, ale je do vydání eště pár měsíců a spoustu věcí můžou dopilovat. Nejlepší by bylo, kdyby prohlásili že zmenšení počtu surovin byl jen aprílový žert trvající několik měsíců *1* . Pak už mě leda bude mrzet, že k té třetí edici (co jinýho jako dárek, ta super deluxe verze je trošku moc) je nejmíň bonusů...
        • to zaleží čím jestli názvem tak roztrhej krabici a dej ji jen DVD *1*
  • když si vzpomenu na ten článek že se dělaj jen pokračování si říkam chudák Dan O.o
  • Cena za digital deluxe edici je doslova brutální. U krabicovky je jasné, že tisk artbooku a výroba trička s prstenem něco stojí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit