Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vůbec nechápu, že v celé diskusi chybí Outer Wilds. Skvělá exploration hra, která právě stojí na tom odhalování světa a jeho fungování. Spousta lokací je na začátku nedostupná ne tím, že nemáte nějaký klíč. Ale jen tím, že nevíte jak je otevřít. Takže ta hra prostě podruhé nemůže být stejná jako poprvé, protože už ty znalosti máte a můžete tou hrou projít v úplně jiném pořadí, než je zamýšleno :-/

    Takže tohle je hra, kteoru si lze fakt naplno užít jen poprvé. A na podruhé by to chtělo ztrátu paměti.

  • Anon-ym

    Všechno skvělé výběry.

    K Šárčinému, já si myslím, že ta stresová situace to užití možná i zintenzivnila. Byl jsem v podobné situaci, jen v prváku na VŠ a dohrát W3 před zkouškou během učení byl zpětně vlastně super zážitek.

    Stejně tak zprávy od kamarádů, jestli žiju protože jsem se týden neozval.

  • Já bych rád vytěsnil Syberii 1+2. Enoce to určitě opět vybudí, ale prostě už víte co a jak...

  • rozmaha se nam tu takovy nesvar

    misto recenzi je tu najednou temer pouze vata v podobe techto clanku

    zatimco by to melo byt naopak

    • triptich

      vidíš, mne sa zas články sekcie "téma" páčia stále viac a viac. kľudne sa môžu stať trvalou súčasťou games aj v čase bohatšom na recenzie. nie nešvár, ale príjemné rozšírenie webu.

    • Náhodou, tyhle články jsou velmi osvěžující. Jen houšť...

    • ales.smutny

      Byl bych strašně rád, kdyby byla spousta her, které by stály za recenzi. Jenže nejsou. Je extrémní sucho a jsem rád, když najdu dvě, tři věci, které stojí za pokus a zájem. Což sis mohl všimnout jak z kalendáře přehledových článků co vychází :)

      A k tomu, jak by to mělo být, netušil jsem, že je nějaký handbook, jak má herní web vypadat :) Mimochodem, tyhle tematické články jsou mnohonásobně  čtěnější než recenze na malé tituly a často i větší, takže zájem o tenhle druh obsahu je. A ty malé také recenzujeme, pokud nás zaujmou, ale aktuálně kde nic není... 🤷‍♂️

      • drasta

        Neni teda mozna na case prestat uplne ignorovat VR?

  • Maxianimal

    Metal Gear Solid (především jedničku) a návrat do těch let...


  • Je toho dost. Urcite klasiky Fallout 1, 2 a New Vegas, prvni Witcher a Mass Effect, Deus Ex a z nedavne doby (tedy podle toho kdy jsem hry poprve dohral) DE Human Revolution a Mankind Divided. A treba jeste serii Shadowrun (Returns a pokracovani).

    • Derp_1337

      Shadowrun ma celkem vysokou znovu hratelnost. Je to fajn si to po pár letech dát znovu.

  • MaxHovado

    Za sebe: DEMO na Hlaf-Life 1 - kdy první setkání s vojáky bylo naprosto neskutečné :) Nikdy předtím jsem se necítil jako v "opravdovém" světě, kdy hlášky z jejich vysílaček mi naháněly husí kůži. Dnes běžná věc, tehdy neuvěřitelné "vaauuu" :D Hráli jsme jej s bratrem stále dokola, dokud jsme si nepořídili plnou hru (šetřili jsme si na originál a rozhodně jsme neprohloupili - dohráno několikrát).

  • Ravencreast

    Za mě je to rozhodně Mass effect trilogie. Budování vztahu s posádkou v průběhu všech dílů a rozhodnuti co jsem musel učinit především ve 3. díle série..Na ty emoce už člověk nikdy nezapomene.

  • omiklon

    Metal Gear Solid jedna až nevím kolik..

    Chrono Trigger

    a z novějších her asi Kingdom Come, hru jsem dá se říct projel 3x na 100%, ale při poslením průchou jsem zažíval nejedno deja vu..

  • Inquisitor

    Všechny. Mít deset let a oči navrch hlavy:)

    • zanek.s

      Mému synovi je 11 a nic než Minecraft ho nezajímá 😛

      Snad časem... 

      • MaxHovado

        Ono to přijde časem. A například It Takes Two hrajeme se synem (10 let) už několikátý týden (nehrajeme každý den) a stále nás to baví oba. Nikam nespěcháme a užíváme si ;) i když Minecraft je stálice.

        • zanek.s

          Zajímavý nápad. Myslím že je na to i slovenský fan překlad 

          • MaxHovado

            Překládám mu to sám "live" ;) Číst titulky stejně ještě nestíhá, a ani nechce - má pocit, že je to za trest :D Není to Pokemon komiks, na který má hafo času ;) Ale hratelnost je od Minecraftu o úroveň výš - rychlost, načasování, logické hádanky, rúzné vlastnosti postaviček, opravdová spolupráce (rozhodně ne tak triviální jako v Lego hrách)... navíc se každou úroveň mění, takže to baví i mě ;) Oba doporučujeme :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit